хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Лісникам таки купували портрети Януковича за 15 мільйонів

Три місяці тому, після публікації моєї статті "Лісник Януковича", спалахнув скандал навколо закупівлі державними лісництвами портретів президента.

Прем'єр Азаров, коментуючи цю тему, сказав що ніякі портрети ніким не закупалися і фактично звинуватив мене в брехні. Мовляв, не вірте тому, що там журналісти пишуть, це все провокації.

Минуло кілька місяців, мені до рук потрапив офіційний лист голови Державного агентства лісових ресурсів Сівця. В ньому, він пояснює працівникам КРУ факти зловживань в його відомстві, в тому числі закупівлю портретів.



Сівець офіційно підтверджує: портрети і герби лісництвами таки закупалися (привіт, Азарову!)

Але, каже, ціна закуплених лісниками портретів була на 5-20% нижче, від ринкової. І навіть наводить список фірм для порівняння. Заради цікавості, я продзвонив по кільком телефонам з цього списку. Виявилося, що портрети Януковича розміром 50х37 вказані комерсанти готові продавати в середньому по 100 гривень. Хоча у фірми, наближеної до голови лісагентсва, лісників змушували закупати ці ж світлини майже по 300 грн. Якось погано домовився пан Сівець з комерсантами зі списку, ніяк не хочуть йому підспівувати.

До речі, знаєте, чим голова лісагентства мотивує необхідність закупівлі 8-ми тисяч гербів та 10-ти тисяч портретів? Підвищенням рівня свідомості своїх працівників.



Які ж несвідомі працівники йому дісталися. Ну ніяк не дають налагодити надійні схеми заробітку бабла!

Миколо Яновичу, чекаю від вас офіційних вибачень протягом тижня. В іншому разі, доведеться вас тягнути до суду.


Дмитро Гнап
Журналіст, громадський активіст
http://blogs.pravda.com.ua/authors/gnap/4ec6837c3acfe/add_ok/#comments

17

Коментарі

119.11.11, 23:49

Лавочки.

    219.11.11, 23:53

    У лісників погано з національною свідомістю? То їм як щеплення, край необхідно дивитися кожного дня на портрет Януковича!

      319.11.11, 23:58

      "Пропав тато з дурнов мамов." - так кажуть гуцули. Не вибачиться Азаров, готовий забитись на

        420.11.11, 05:02

        А як у Франции7Висять портрети Саркози?

          анонім

          520.11.11, 07:02

          Антинародные антиукраинские брехливые твари.
          Такие же твари их поддерживают.Пока доберемся до Азарова, выявляй их поддельников и души, души, души их пока словом
          .

            620.11.11, 09:11

            пан азаров - лжец!!!

              Гість: modus vivendi

              720.11.11, 10:18Відповідь на 2 від ЯКриворожанка

              они ими вредителей по ночам пугают..Светящейся краской намазать..и ночью..У вредителя ифаркт вооот такой рубец..

                820.11.11, 10:59

                СВО ЛО ТА !!!!!А у Даунецьку та Луганську вже ікони намалювали і моляться та хресними ходами лазять зі співами. От перші й опинились у стані "голодуючих"

                  Гість: kiralex

                  920.11.11, 11:39

                  Лавки, трамваи в Харькове, дорога через парк, Межгорье, теперь это дерьмо с фотом дерьма... А Луценко с Тимошенко на нарах ни за фиг... Терпим и дальше?

                    Гість: славянофилка

                    1020.11.11, 13:18Відповідь на 9 від Гість: kiralex

                    Не забывем и 2 платформы, купленные Бойко с переплатой в 240 000 000 баксов. И суммы, в которые обходятся государству ССЫНКИ-ДЕПУТАТЫ-БЕЗДЕЛЬНИКИ

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна