хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Герман: Януковича підставили арештом Тимошенко

Радник президента Ганна Герман вважає, що президента Віктора Януковича підставили арештом Юлії Тимошенко. Про це вона заявила в ефірі телеканалу ICTV, коментуючи арешт екс-прем'єра. "Якби Янукович вирішував цю справу, він не зробив би собі такої величезної кривди. Тому що той, хто зробив це, в той час коли Янукович був у відпустці, коли було зроблено так, що він не мав інформації…", - зазначила радник президента. "Якби я знала, хто це зробив… Якби я знала, хто прийняв таке рішення. Я задушила б його власними руками", - уточнила Герман. При цьому вона заявила, що суд у справі Тимошенко знайде законне рішення.

"Я вірю і знаю, що справедливість стосовно Юлії Тимошенко буде знайдено. Якщо вона винна - вона буде змушена відповідати, якщо вона не винна - ми повинні будемо всі попросити в неї пробачення", - заявила радник президента.

"Я вірю, що банк справедливості України ще не є банкрутом. Може він близький до банкрутства, але він ще не банкрут", - додала вона.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/09/20/6599085/

14

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

120.09.11, 13:30

Видел эту неуклюжую попытку Герман выгородить патрона., представить его слепо-глухо-немо-тупым

    220.09.11, 13:30

    Як гарно Ганка сказала про незалежність наших судів. Хто зможе краще від неї?!

      Гість: Лъйошкин_Кот

      320.09.11, 13:37

      "Якби я знала, хто це зробив… Якби я знала, хто прийняв таке рішення. Я задушила б його власними руками", - уточнила Герман.

      Хм...воображение рисует картину:
      Герман с безумными глазами и вытянув руки к шее янука идёт шагами зомби...
      А он ей: "Сча опять в торец получишь,брехать и то никак не научисся!"

        420.09.11, 13:44

        Тож що мусить зробити негайно, - звільнити ЮТ і сказати "Вибач,беси попутали!" - омити їй ноги, а воду випити

          520.09.11, 13:54

          Якби я знала, хто прийняв таке рішення. Я задушила б його власними руками
          То нехай задушить, тринда.

            620.09.11, 15:23

            В отношении Гани - лучше Подерев"янського не скажешь: "Манірна руда бл...дюга з ознаками декадансу".

              720.09.11, 15:57

              Вот уже даже Герман подтвердила, что Янукович - это не президент, а жыдовская подстилка, выполняющая приказы своего хозяина Фирташа!

                820.09.11, 16:23

                я всегда говорил, что брехать надо уметь, а у неё это плохо выходит, как и у аазиса

                  Гість: modus vivendi

                  920.09.11, 16:43

                  усушка, утршука, оглушка,

                    Гість: kiralex

                    1020.09.11, 17:01

                    То есть ганя говорит примерно следующее - её ублюдочный патрон не в курсе вообще всего, что происходит в стране, никак не может отреагировать на ситуацию и отвести все обвинения от себя и страны... Ну вобщем так оно и есть, согласен. По всем остальным вопросам. Но не с Тимошенко. Это тупое, но мстительное быдло Юлию Владимировну собственными бы корявками душил бы, да вот история с Гонгадзе теперь этому сявлу руки вяжет и очко жмёт

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна