хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

У Білорусії люди стають у чергу за м'ясом.

В Інтернеті з'явилося відео, яке ставить під сумнів запевнення Олександра Лукашенка про стабільну ситуацію в Білорусі.

У ролику видно, як жителі країни змушені годинами вистоювати в чергах за більш дешевим м'ясом, зокрема показана ситуація в одному з Новополоцьких магазинів. Люди займають чергу, ще до відкриття магазину.

Купити м'ясо за розумними цінами можуть не більше половини людей, котрі стоять у черзі.

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?v_belarusi_lyudi_stanovyatsya_v_ochered_za_myasom_video&objectId=135838


18%, 3 голоси

82%, 14 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
12

Коментарі

114.09.11, 17:37

Совок постійно демонструє свою кволість економічну та моральну. Тільки комзомбі безмозкі можуть кричати "Да страствуєт камувнізм !"

    215.09.11, 12:18

    Знаєте, друга і третя відповідь. Хоча совком я ніколи не був. Навіть, завдяки розповідям бабусі про Голодомор, коли жив в совці. Але мені подобалося не розкрадена економіка, більш високий життєвий рівень білорусів, відстоювання прав країни перед Рашою. Але це робилося заради чого? Щоб Лука мав змогу кидати своїх опонентів в в'язниці? Чи щоб мав змогу материти іноземних лідерів, а потім ВИМАГАТИ допомогу? Лука - це звичайна людина, і інтереси його не можуть стояти вище національних чи державних інтересів. Тим більше державні та національні інтереси не можуть коригуватися відповідно інтересів Луки.
    До речі, був ще один такий придурок, котрий випускав з концтаборів євреїв за певні економічні преференції. Адольфік Гітлер. Що його слава Луці не дає спокою і спонукає до наслідування?

      315.09.11, 12:45Відповідь на 2 від gatyla

      А я одразу бачив що бацька в свому маразмі совковому далеко не заїде. Без конкуренції нема розвитку, а це економіка, а не планові фантазії.

        415.09.11, 13:09Відповідь на 3 від stepan

        М-да, Лука вище самодура голови колгоспу не пригнув. А тепер його вчать не те що політиці, а елементарній логіці - не можна материти сусіду, а потім вимагати його з тобою мати спільний бізнес.

          515.09.11, 14:23Відповідь на 4 від gatyla

          Так всі голови колгоспів звикли, от він і старається хист показати
          Правда кацапам однаково кого, лишень б попіаритись.

            615.09.11, 14:24Відповідь на 4 від gatyla

            Ти до речі в Бацьку вірив бо маєш якусь частину совковості, як і я, поки совки раби не вимруть (в головах людей) ми, навіть патріоти будемо мати совкові забобони.

              Гість: летающий-лось

              715.09.11, 15:46

              В Батька народ стоят в очередь за мясом, значит у них есть за что его покупать, а у нас в Украине есть мясо но нет денег
              Извините что вставил своих 5 копеек...

                815.09.11, 17:55Відповідь на 7 від Гість: летающий-лось

                В черзі стоять бо не хочуть мясо завтра в двічі дорожче купляти, а креще віддати останні гроші за більше мяса, це так принизливо, а ти кажеш бо гроші мають, совок видно попсував тобі мізки добряче.

                  Гість: ТарасЧупринка

                  915.09.11, 19:13Відповідь на 7 від Гість: летающий-лось

                  Шановний ну ви прямо викапаний - летающий-лось

                    Гість: Рус с kija

                    1017.09.11, 13:45Відповідь на 1 від stepan

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна