хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Завтра продаватимуть футболки "Спасибо жителям Донбасса!"

Завтра на Майдані продаватимуть футболки «Спасибо жителям Донбасса!»

  Виробник скандальних футболок Денис Олейніков влаштує в центрі Києва фан-ярмарок, на якому можна буде придбати футболки, чашки і сумки з принтами «Спасибі жителям Донбасу» і «УБОЗ-2012». Як передає кореспондент «Коментарів», про це Олейников повідомив на своїй сторінці в Facebook. Ярмарок під назвою «Thank you, people of Donbass» пройде у четвер, 15 вересня, з 18:00 до 21:00 на Майдані Незалежності. Акція буде мирною і законною - 15 вересня буде подана відповідна заявка в КМДА на проведення акції. «Я і мої колеги хочемо, нарешті, зайнятися своєю роботою - печаткою принтів, хороших і різних, на одязі і сувенірах. А що ж друкувати зараз, як не футболки «Дякую жителям Донбасу»? У ході ярмарку кожен охочий зможе придбати ті самі футболки, а також чашки і сумки, які вже здобули широку популярність - «Спасибі жителям Донбасу» - в різних варіаціях і «УБОЗ-2012» - хіт останнього тижня, за мотивами відомих подій », - зазначив Олейніков. Крім того на ярмарку буде представлено новий бренд aZara, ексклюзивно присвячений творчої спадщини Миколи Яновича Азарова. «Микола Янович, коли ви говорите (що завгодно) - у всієї країни піднімається настрій! Ви гідні власного бренду! », - пише організатор ярмарку.

«Ах так, зовсім забув про політику: акція, безумовно, буде політичною. Але не про Тимошенко, Ющенко чи регіони - а про наші свободи, про те, що ми джерело влади, а не «м`ясо» для неї. Про те, що немає гірше цензури, ніж самоцензура - коли люди бояться носити футболки з «Спасибі ...», примовляючи: «Ні, вони, звичайно, смішні і нікого не ображають ... але якби чого не вийшло », - додав Олейніков.

http://kyiv.comments.ua/news/2011/09/14/155445.html


67%, 20 голосів

23%, 7 голосів

10%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
23

Коментарі

114.09.11, 17:06

Зеки хочуть зону з України зробити, скоро самі там будуть.

    Гість: Світанок

    214.09.11, 18:54

    Будуть обов'язково.

      315.09.11, 07:53

      приїхати за футболкою не зможу, але до акції боротьби з цензурою підключаюсь:
      спасибо жителям донбасса
      за президента-педаpaca !

        415.09.11, 12:00

        А по почті замовити можна?

          515.09.11, 14:27Відповідь на 3 від Gaydamaka

          Я сьогодні поїду, постараюсь взяти з запасом.

            615.09.11, 14:27Відповідь на 4 від gatyla

            Я сьогодні поїду, постараюсь взяти з запасом, потім напишу.

              715.09.11, 21:14Відповідь на 6 від stepan

              Ти серйозно? Ібудеш ЦЕ вдягати?

                815.09.11, 22:33Відповідь на 7 від лэс

                Звичайно буду, а тобі чим це не подобається ? Ти напевно не зрозуміла тонкого приколу над тупістю головного зека в надписі

                  915.09.11, 22:42

                  Я НЕ ЗМІГ купити, був там в 20.00 а вони вже все розпродали й пакувались в машину, обіцяли десь через неділю знову повторити акцію
                  Трохи злий я, що ж вони так не продумали акцію, попит ж ажіотажний на таку продукцію, рейтинг ригалів на 0 а ЮВТ зашкалює і ригальна пропаганда в ЗМІ не допоможе, хлопці на правильному шляху, потрібен тільки більший розмах.

                    1016.09.11, 01:31

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна