хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Украинские геймеры выиграли 1 млн. долларов в Warcraft.

Украинская команда Na'Vi выиграла первый в мире турнир по Dota 2, который состоялся в Кёльне.

Украинцы увезут с собой миллион долларов. Именно такую сумму пообещала выплатить Valve Corporation победителю международного чемпионата.

В финале Na'Vi встретилась с китайской командой EHOME и выиграла три из четырех игр. Напомним, другой состав Na'Vi в дисциплине Counter-Strike также являются чемпионами мира.

Отметим, что Dota 2 - компьютерная многопользовательская командная игра жанра стратегия с элементами компьютерной ролевой игры, продолжение известной карты DotA для игры Warcraft III.

3

Коментарі

123.08.11, 13:11

Може й собі в геймери податися

    223.08.11, 13:22Відповідь на 1 від УБН

    Може й собі в геймери податисяНевже політика набридла ?

      Гість: ТарасЧупринка

      323.08.11, 14:02Відповідь на 1 від УБН

      Класик стверджує: "Чтоб музыкантом быть, так надобно уменье!"

        423.08.11, 14:25Відповідь на 3 від Гість: ТарасЧупринка

        Люблю Warcraft

          523.08.11, 14:28Відповідь на 2 від Росомон

          Невже наш купи-продай називається політика

            623.08.11, 14:29Відповідь на 2 від Росомон

            До речі, завтра плануємо з друзями з i.ua зібратися в Києві.

              723.08.11, 14:34Відповідь на 5 від УБН

              Ще й доводять, що саме такою є політика скрізь! Про відповідальність за результат роботи навіть не йдеться. Більше переймаються символами *свій-чужий*. Самі розумієте про кого йдеться. Любов до вишиванок чи сльози над могилами жертв бездарного правління перевершує всі дурниці, що накоїли проти власної держави.

                823.08.11, 14:45Відповідь на 6 від УБН

                Знаю про кілька варіантів. Хтось хотів аж у Броварах. Лише після 16 00 буду знати своє місцезнаходження на завтра. Бо йдуть останні приготування одного заходу поза Києвом. Маю контролювати. Якщо побачу готовність як треба,зможу повернутись в Київ. Тоді може після 18 00 в чаті скиньте місце чи контакти. Там буде видно.