хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Оголошується загальна мобілізація!!!

 

Громадянський рух «Спільна Справа» розпочинає загальну всеукраїнську мобілізацію громадян для проведення акції протесту на Майдані Незалежності у Києві. 

Початок акції – 8 серпня, понеділок, о 10.00.

Вимоги протесту: негайне припинення політичних переслідувань, звільнення усіх політв’язнів, невідкладне проведення виборів президента і Верховної Ради України.

Про це заявив координатор громадянського руху «Спільна Справа» Олександр Данилюк.

За його словами, «Спільна Справа» прийняла таке рішення у відповідь на арешт лідера опозиційної партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

«Ця влада перейшла усі допустимі межі. Окупанти діють за сценарієм повного придушення будь-якого спротиву своєму тоталітарному правлінню. Арешт Тимошенко свідчить про те, що завтра може бути заарештований кожен, хто буде хоч чимось заважати режиму Януковича. Якщо суспільство зараз промовчить, то за кілька тижнів Білорусь буде здаватись українцям демократичним раєм. Треба ставити крапку в правлінні цих узурпаторів. Це головне завдання загальнонаціонального повстання, центр якого буде у Києві на Майдані Незалежності. Якщо вони ще мають мізки та інстинкт самозбереження, то мусять негайно припинити репресії, випустити політв’язнів, оголосити вибори президента і парламенту», – підкреслив О.Данилюк.


Прес-служба громадянського руху «Спільна Справа»
37

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

15.08.11, 20:24

Поддерживаю. Хватит безропотно выполнять хотелки бандитов

    25.08.11, 20:26

    Підтримую.

      35.08.11, 20:34

      Владу зеків потрібно знищувати однозначно!

        45.08.11, 20:34

        Підтримую!

          55.08.11, 20:47

          Я теж з Вами!!!!

            65.08.11, 21:10

            Де ця інформація є?
            Як громадяни дізнаються про цю акцію?

              75.08.11, 21:18

              Друзі, вибачайте. Я зараз на іншому фронті - під бульдозерами.
              http://www.krivbass.in.ua/content/view/4874/5/

                Гість: Світанок

                85.08.11, 21:29

                Діточки, та вже давно пора це робити. Я б на вашому місті уже був би там. На майдані, разом зі всією Україною. А постільки я не маю фізичної можливості - то помагатиму Вам словом, а це також зброя.

                  Гість: Рус с kija

                  95.08.11, 21:56

                  А зброю дадуть?

                    105.08.11, 21:57Відповідь на 8 від Гість: Світанок

                    Діточки, та вже давно пора це робити. Я б на вашому місті уже був би там. На майдані, разом зі всією Україною. А постільки я не маю фізичної можливості - то помагатиму Вам словом, а це також зброя.Это не Вы "Повбивавби" на УП?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна