хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Близнюк обіцяє підняти комунальні тарифи вдвічі

Міністр ЖКГ Близнюк обіцяє підняти комунальні тарифи вдвічі: "Я беру европейские стандарты как матрицу. Поскольку мы все стремимся в Европу - тогда давайте их и внедрять. Если привести пример Донецкой области, то в структуре доходов населения на оплату ЖКХ идет 14%, а в Европе это - 30%." http://delo.ua/opinions/anatolij-bliznjuk-zadachi-koto-161665/ ======= Це донецьке мурло забуло сказати яку частину в доходах європейців складають витрати на харчування і скільки у нас.
11

Коментарі

Гість: Рус с kija

128.07.11, 12:54

І його підняти на вила, можна і один

    анонім

    228.07.11, 13:34

    Я то же готов платить 30% (хотя это и брехня, во всяком случае в Германии) при ихних пенсиях и таком стаже как у меня. Вместе с едой и простыми шмотками это было бы 50%, а на остальные я бы ездил на курорты, а здесь до Жмеринки не дотяну и на самый хреновый санаторий не хватит. А брехня о бесплатных санаторных путевках для ликвидаторов уже нам всем надоела.

      328.07.11, 13:57Відповідь на 1 від Гість: Рус с kija

      І його підняти на вила, можна і один1000%

        428.07.11, 14:23

        ну правильно, только почему лишь в два раза?

          528.07.11, 15:11

          "МАЛОВАТО БУДЕТ!" як казав шепелявий. давай більше! нам то шо?!
          але цікава єрунда получається: маємо свій газ, якого вистарчає для населення, а платимо за руский за евроцінами. послати би наше правітєльство куди подальше...

            628.07.11, 16:27

            Хай знають як наші козаки за свої ідеї вмирали:
            На палю!!! А ще краще, Четвертувати їх всіх до одного!!! Хай свої ідеї вистраждають теж, а потім хай впроваджують. ( мабуть тоді охочих не буде вже)

            Може нас треба вже дустом, щоб ми повстали. Раби не ми - бо вони робили повстання, а ми - раби!!!

              728.07.11, 16:50

              Хай роБЛЯТЬ в двічі. Скоріше революція буде.

                828.07.11, 17:07

                  930.07.11, 17:20

                  "Я беру европейские стандарты как матрицу."
                  Краще взяв би європейські стандарти життя за зразок.