хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

З кожної родини вкрали по 4 тис. грн. – Гриценко

Близько половини коштів, що були виділені на рекапіталізацію банків, не будуть повернуті у бюджет, попереджає голова Комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони Анатолій Гриценко.

У прямому ефірі «Транс-М-радіо» (Крим) Гриценко розповів, що це питання розглядалося на останньому засіданні Комітету.

«Попередній голова Нацбанку пан Стельмах під патронатом Віктора Ющенка начебто підтримував приватні банки під час кризи. Було виділено понад 110 млрд. грн. на рекапіталізацію. Ці гроші мають бути повернуті державі», - нагадав Гриценко.

Гриценко повідомив, що за оцінкою голови СБУ Хорошковського, який був присутній на засіданні Комітету, близько 48-50 млрд. грн. повернуті не будуть. «В нас 46 млн. людей. Це значить, що з сім’ї з чотирьох осіб вкрали більше 4 тис. грн.», - констатує нардеп. http://grytsenko.com.ua/news/view-z-kozhnoji-rodyny-vkraly-po-4-tys-hrn-hrytsenko.html ============

І як тут не пригадати, що нещодавно пан Фірташ отримав повний контроль над банком "Надра" (див. - http://korrespondent.net/business/companies/1238064-kompaniya-firtasha-stala-krupnejshim-akcionerom-banka-nadra ), не зважаючи на те, що під час кризи туди були влиті млрд грн з НБУ (див. - НБУ наростив рефінансування банку "Надра" до 10 млрд грн http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2009/01/21/149457 ).

12

Коментарі

118.07.11, 11:56

Дерибан лиш набирає обертів.

    218.07.11, 12:36Відповідь на 1 від Мреє DAD

    Дерибан лиш набирає обертів.Вони відчули абсолютну владу. Це буде мати жахливі наслідки, тому що втрата цієї влади без гарантій їхньої безпеки буде означати для них втрату більшості їхніх матеріальних здобутків, а можливо і власної свободи. Тому, кровопролиття може бути цілком ймовірним наслідком цієї вакханалії. Дуже хотів би, аби мій прогноз не справдився.

      318.07.11, 12:40

      Саме так і було і Юля виділяла на рекапіталізацію банків приватних,а вони як були ,так і залишились в жидівських руках

        418.07.11, 12:44

        Дуже хотів би, аби мій прогноз не справдився.
        Навпаки -тільки таким шляхом можна вийти з цього становища. Чи у Вас є інші шляхи виходу???ЇХ НЕМА

          518.07.11, 15:03

          а почему нет? если лохторат отдал кошельки.

            618.07.11, 15:04

              Гість: lyo Dnepr

              718.07.11, 15:30

              Это только начало. Пока сдирают первую шкуру

                818.07.11, 16:25Відповідь на 2 від viktor67

                Можна сказати, що подібні думки Ви ніби зняли з моєї клавіатури. Та подібні вислови не є унікальними і звучать усе частіше. Є дві впертих цілком очевидних речі: рано чи пізно владу треба буде віддавати; передача влади навряд чи буде добровільною і мирною.

                  анонім

                  918.07.11, 17:16Відповідь на 3 від StasSV

                  Совсем не так, у Юли, КМ (бюджетных, госбанков) было только 2, Ощадбанк и Укрэксимбанк на них НБУ во главе со стельмахом и Ющом не потратил ни копейки, а вот частные банки получили на рекапитализацию. Почему стельмах был весь 2010 и три месяца 2011 в НБУ при овоще, значит оценили ПРдуны заслуги его и юща перед своими олигархами.

                    1018.07.11, 17:33Відповідь на 8 від Мреє DAD

                    Можна сказати, що подібні думки Ви ніби зняли з моєї клавіатури. Та подібні вислови не є унікальними і звучать усе частіше. Є дві впертих цілком очевидних речі: рано чи пізно владу треба буде віддавати; передача влади навряд чи буде добровільною і мирною.так, наші висновки не поодинокі.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна