хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

В моїм серцi i бурi, i грози, й рокотання - ридання бандур...

          Мабуть, немає більш таємничого, загадкового і самобутнього музичного інструменту, ніж українська бандура. Дехто порівнює її з інструментами мудрих – персидським сантуром та індійським сітаром, які використовуються в духовних практиках і сприяють розвитку людини, її духовному і тілесному зціленню. Я цілком погоджуюся з такою думкою.

          Нема жодного музичного інструменту, який би мав таку складну долю. Скільки крові, страждань і принижень знаходимо в історії бандурного мистецтва…

          Звичайно, музична цензура існувала у багатьох країнах у різні періоди, але навряд чи історія знає приклади цілеспрямованих спроб знищення інструменту, як це відбувалося з бандурою в Україні протягом майже двох століть. Неможливо уявити собі ситуацію, коли, скажімо, британські солдати під час війни з Ірландією розбивають або спалюють національний символ Ірландіі - ірландські арфи, розстрілюють виконавців, забороняють викладати гру на цьому інструменті. Повний абсурд. Тим не менше, приблизно так розвивалася ситуація з бандурою на початку минулого сторіччя. І тільки завдяки невтомній праці багатьох сподвижників бандурного мистецтва, їх величі духу та відданості справі ми маємо зараз цей інструмент.

          Приємно, що в наш час бандура знову стає популярною. Величезна заслуга в цьому Національної заслуженої капели бандуристів імені Г.Майбороди, молодих, але дуже талановитих виконавців Ярослава Джуся, Валентина Лисенка, гурту "Брати"...

15

Коментарі

11.07.11, 20:48

Мені сподобалось

    21.07.11, 20:48

      31.07.11, 20:49Відповідь на 1 від Шарикоff

      Мені сподобалосьДякую! Приємно.

        41.07.11, 20:49Відповідь на 2 від DES Line

          51.07.11, 20:50Відповідь на 3 від Українк@

          Мені сподобалосьДякую! Приємно.Вам дякую

            61.07.11, 20:56

            Чудово! Дякую!!!

              71.07.11, 20:57Відповідь на 6 від morning7

              Чудово! Дякую!!! за "дякую! А ще більше - за увагу і дружбу!

                81.07.11, 21:00

                Клаас!!!

                  91.07.11, 21:07Відповідь на 7 від Українк@

                  Чудово! Дякую!!! за "дякую! А ще більше - за увагу і дружбу!

                    101.07.11, 21:08Відповідь на 8 від vov4ik126

                    Клаас!!!Дякую! Рада, що сподобалося!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна