хочу сюди!
 

Лия

43 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-50 років

Це — голос наш. Це — пісня. Це — душа

        Пісня завжди була невід’ємною частиною життя українського народу. Вона супроводжувала людину від народження і до останнього її подиху.У піснях зображене минуле, сучасне і майбутнє. Кожне нове покоління створювало власні твори, але й не забувало про творчий спадок своїх предків та дещо видозмінювало пісні попередніх поколінь.

        Сучасність теж може похвалитись досить великим та змістовним надбанням українських патріотичних пісень. Сьогодні, як і багато століть назад, мета патріотичних пісень залишається незмінною: підтримувати та об’єднувати націю в єдине, для того, щоб бути достатньо сильними при відстоюванні власної незалежності, волі та суверенітету Української держави.

 

Тільки два шляхи... Один веде у пекло. Інший шлях веде Тебе туди, де світ. Щоб знайти цей шлях, Послухай своє серце — Твоє серце знає, Як його знайти!

Не спи, моя рідна земля! Прокинься, моя Україно! Відкрий свої очі у світлі далеких зірок. Це дивляться з темних небес загиблі поети й герої — всі ті, хто так вірив у світле майбутнє твоє.

Не спи, моя рідна земля...

20

Коментарі

128.06.11, 16:24

Дякую за пісні
Одну з них сьогодні цілий день наспівую.

    228.06.11, 16:24

    Шановна "Українка", мені дуже подобаються ваші замітки і я дуже прошу вас вступити до співтовариства, що я щойно створив "За іншу Україну" http://blog.i.ua/community/3252/
    Мені дуже не хотілося б, аби воно перетворилося у суто політичний рупор і я збираюся там публікувати замітки, присвячені нашій багатій культурі та пісенній спадщині. І дуже хочу, що б ви теж долучилися до цього, якщо ви не проти. Справа в тім, що ваші замітки все одно будуть з"являтися у вашому блозі, але на додаток, вони також почнуть з"являтися і у співтоваристві. І тільки одна "технічна" порада: замітки краще "різати" за допомогою посилання "Читати далі", особливо, якщо це - відео і його багато на сторінці. Коли ви редагуєте замітку, то зверніть увагу на праву кнопочку у меню редагування.

      328.06.11, 16:37Відповідь на 1 від Oll@

      Дякую за пісні
      Одну з них сьогодні цілий день наспівую.
      Я теж часто слухаю і наспівую патріотичні пісні

        428.06.11, 16:41Відповідь на 2 від viktor67

        Вікторе, дякую і за запрошення, і за пораду. Порадою вже скористалася. А щодо товариства... Я сама агітувала Вас його створити, тому приймаю Ваше запрошення. Сподіваюся, що товариство, створене Вами, буде дійсно таким, як Ви його задумали, а не ареною для політичної боротьби.

          Гість: ТарасЧупринка

          528.06.11, 17:37Відповідь на 4 від Українк@

          Дякую пану Вітору за запрошення до співтовариства. Радість моя ще більша від того що поряд є ви, мій добрий ангел-хранитель.

            628.06.11, 17:39Відповідь на 5 від Гість: ТарасЧупринка

            Дякую пану Вітору за запрошення до співтовариства. Радість моя ще більша від того що поряд є ви, мій добрий ангел-хранитель.

              Гість: Alter_ego*

              728.06.11, 18:08

              Щиро дякую.Взяла в обране.

                828.06.11, 18:17Відповідь на 6 від Українк@

                дуже дякую, що долучилися
                Я бачу, ви використали скорочення замітки За звичай, перше відео я завжди залишаю на титульній сторінці, мені здається, що так воно б краще виглядало, але то не принципово - принципово що ви з нами !

                  928.06.11, 19:05Відповідь на 7 від Гість: Alter_ego*

                  Приємно.

                    1028.06.11, 19:06Відповідь на 8 від viktor67

                    дуже дякую, що долучилися
                    Я бачу, ви використали скорочення замітки За звичай, перше відео я завжди залишаю на титульній сторінці, мені здається, що так воно б краще виглядало, але то не принципово - принципово що ви з нами !
                    Врахую Вашу пораду при створенні майбутніх заміток.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна