хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Найкращий політклоун! Визначаємось!

Я коли слухав раніше певних політиків сміявся наче гуморески розказували, правда зараз вже не дуже смішно, реально розумієш, що частина України сприймає цих жартівників серйозно, може в мене щось не те з головою чи в слові Данбас дійсно бракує букви "у". Не хочу піднімати палких суперечок, що до цієї теми, цікаво як ви розставите провладних жартівників по популярності. Бо якщо б вони виступали як гумористи, а не люди при владі, погодьтесь було б смішніше за виступи гумористів.

Голосуємо з гумористичної точки зору виступи яких провладних політиків вам більше подобаються, до уваги беруться стиль, міміка, жести, вимова, авторський почерк, талант, експресивність, творчість, комічність.

(імена замінено псевдонімами, щоб не образити політичних опонентів, сподіваюсь ви всі легко впізнаєте улюблених виконавців)


41%, 20 голосів

2%, 1 голос

10%, 5 голосів

6%, 3 голоси

24%, 12 голосів

2%, 1 голос

2%, 1 голос

12%, 6 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
29

Коментарі

127.02.11, 02:19

Зізнаюсь одразу, на першому місці у мене шуфрич, жалію що його прибрали з телеекранів, слухаючи та дивлячись на його міміку, а на лиці він умів зобразити талант, я не міг стримати сміх

    Гість: RealSam

    227.02.11, 02:24

    Добав богохульську

      327.02.11, 02:25Відповідь на 2 від Гість: RealSam

      Уже без неї ніяк
      Дякую за підказку.

        Гість: RealSam

        427.02.11, 02:26Відповідь на 3 від stepan

          527.02.11, 02:45

          я проголосовал. сам знаешь как

            627.02.11, 03:09Відповідь на 5 від Al KazlOFF

            угу таки по шкоді проголосував а не кумедності Я б по кумедності розташував їх так 1. шуфрич (природній обдарований талант) 2. чіріков (природній талант) 3. януковощ (мімічна тупість) 4. брехословська (набутий таланту) 5. собачник (талант однієї ролі з борідкою) 6. кровосіся (мовний комік) 7.ганька (майстер алегорій та зворотів)

              727.02.11, 03:11Відповідь на 6 від stepan

              вот за мовну комичность я и проголосовал.
              а чечёткин в списке вообще лишний.

                827.02.11, 03:17Відповідь на 7 від Al KazlOFF

                не згоден! ти подивись як він говорить з яким натхненням дурню меле! На міміку подивись це природній дар! Як слова картавить, на очі з неприхованою тупістю, на фігурку кумедного товстуна, на стиль розмови! Ти просто однобоко підійшов, так кровосіся мовний комік №1 але слід комплексно підходити!

                  927.02.11, 03:18Відповідь на 8 від stepan

                  у меня есть соседка - кстати, их прыхыльныця - ярче чечёткина в сто раз.

                    анонім

                    1027.02.11, 07:09

                    З приводу цих "гумористів" я буду голосувати тільки в рейтинзі, який буде визначати послідовність їхнього розстрілу не Майдані.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна