хочу сюда!
 

Оксана

45 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 45-53 лет

Проведено масштабне анкетування рейтингу кандидатів.


На жаль, соціологічні дослідження, які публікують на замовлення Адміністрації президента з січня 2019 року, вже давно не викликають довіру серед українців. Тому завжди цікаво проаналізувати альтернативну соціологію, на яку не впливає Порошенко.

У п’ятницю «Батьківщина» презентувала мабуть найбільше в історії країни дослідження думок 2, 5 млн українців (методом таємного анкетування) щодо майбутнього голосування на виборах, яке протягом місяця проводили активісти партії по всіх регіонах. Для порівняння, вибірка соціологічних компаній, які проводили опитування раніше становить здебільшого 2 тисячі опитуваних. 

В результаті анкетування 2,5 млн виборців були отримані результати. У другий тур президентських виборів проходять Тимошенко ( 32%) та Зеленський (21%). А далі Тимошенко перемагає артиста із відривом 10% ( 50, 53% проти 40,55%). Якщо якимось дивом у другий тур потрапить Порошенко, то Тимошенко виграє у нього із відривом ще вище – майже 30%.

Довіру до цих результатів викликає той факт, що на останніх хвилях виборів у ОТГ «Батьківщина» (а отже – Тимошенко) має реальний результат більше 30%.

Які висновки можна зробити із соціології, яка не співпадає із «соціологією влади», якою нас годують з січня місяця?

По-перше, у Порошенко не має шансів бути у другому турі виборів чесним шляхом. Тільки за допомогою фальсифікацій.

По-друге, перший тур є вирішальним для українців і потребує максимальної мобілізації. Чим більше людей прийде проголосувати проти цієї влади 31 березня, тим менше можливостей для фальсифікації виборів на користь Порошенко.

І головне. Українці повинні розуміти, що у Порошенко мріють у другому турі розіграти партію із Зеленським, як слабким і найбільш зручним супротивником. Проте, якщо дивитися на реальну соціологію, самого Порошенко там не буде. І в першу чергу – цьому допоможуть українці 31 березня… 

Всі на вибори!


0

Комментарии