хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Розстріл Майдану -- влада ховає кінці у воду.


4

Коментарі

123.11.15, 14:41

без сумніву
нам усім потрібно об*єднатися, а не ворогувати й обзиватися різними "ватами" , "тролями" й т.і. тільки в єднанні МИ зможемо перемогти криваву владу
*ua_fl ag*

    223.11.15, 23:35Відповідь на 1 від Симбіоз

    Так і я ж за те, щоб об"єднати всі патріатичні сили бо інакше не перемогти. "Вата" і тролі до патріотів не належать.
    Це не обзивання -- це внутрішній стан. Я ж не кажу нормальній пюдині, що вона троль, якщо вона не тролить.
    Ви мабуть не відчуваєте різницю між просто обзиванням і констатацією фактів. Ніколи "ватники" і тролі революцій не робили, навпаки -- заважали. Я називаю їх так за конкретні дії і у кожному випадку можу пояснити.

      324.11.15, 12:00Відповідь на 2 від utenok12

      якраз їм і потрібно надавати більше уваги й пояснювати, що відбувається у нашій країні і як досягти успіху. терпляче, виважено, доказово і показово. розбутиди у них національні і громадянські почуття, а не ігнорувати і обзивати. таке ставлення їх тільки більше настроює супротив

        424.11.15, 20:56Відповідь на 3 від Симбіоз

        якраз їм і потрібно надавати більше уваги й пояснювати, що відбувається у нашій країні і як досягти успіху. терпляче, виважено, доказово і показово. розбутиди у них національні і громадянські почуття, а не ігнорувати і обзивати. таке ставлення їх тільки більше настроює супротивОт я подивлюся як ви хоч одного бовдура (це слово відноситься до обзивання) переконаєте. Якщо людина хоче знати правду, то я завжди допомагаю, покажіть мені тут хоть одного, хто цікавиться і хоче знати правдиву інформацію? А коли я кажу про того чи іншого, що він агент ФСБ, то ніхто ще ні одного питання не задав.
        А вам бажаю "розбутиди у них національні і громадянські почуття", "а не ігнорувати".

          524.11.15, 21:32Відповідь на 4 від utenok12

          якраз їм і потрібно надавати більше уваги й пояснювати, що відбувається у нашій країні і як досягти успіху. терпляче, виважено, доказово і показово. розбутиди у них національні і громадянські почуття, а не ігнорувати і обзивати. таке ставлення їх тільки більше настроює супротивОт я подивлюся як ви хоч одного бовдура (це слово відноситься до обзивання) переконаєте. Якщо людина хоче знати правду, то я завжди допомагаю, покажіть мені тут хоть одного, хто цікавиться і хоче знати правдиву інформацію? А коли я кажу про того чи іншого, що він агент ФСБ, то ніхто ще ні одного питання не задав.
          А вам бажаю "розбутиди у них національні і громадянські почуття", "а не ігнорувати".

          я хочу знати правду. кажіть. буду дуже уважною

            624.11.15, 21:44Відповідь на 5 від Симбіоз

            Ви ж не задали конкретного запитання і що ви збираєтеся слухати -- чи є життя на Марсі?

              725.11.15, 02:23Відповідь на 6 від utenok12

              1. отмена депутатской не прикосновенности
              2. импичмент власти
              3. законодательность правовой системы не зависимо от ранга и занимаемой должности
              4. коррупционность

              как там на Марсе? дачные участки уже продают?)))

                825.11.15, 16:51Відповідь на 7 від Симбіоз

                1. отмена депутатской не прикосновенности
                2. импичмент власти
                3. законодательность правовой системы не зависимо от ранга и занимаемой должности
                4. коррупционность

                как там на Марсе? дачные участки уже продают?)))
                Це ви написали теми, а не конкретні запитання. Я знаю чому немає у вас запитан -- тому що політика вас не цікавить, так само, як і 95% населення. Це нормально, так само і у всій Європі, але різниця є з нашою країною -- у Європі ЗМІ не брешуть, а інформують населення, а у нас ЗМІ брешуть і зомбують, тому народ і обирає олігархів і бандюганів. Олігархи чесними не бувають. Бог нам дав лідера нації Юлію, щоб підняти країну на рівень передових, але обдурений народ не сприймає і за свою дурість -- вимирає.
                Я відповів на запитання: чому обирають у владу покидьків?

                  925.11.15, 19:50Відповідь на 8 від utenok12

                  дякую))) політикою цікавлюся, більше ніж думаєте. порошити просто словами, не маю бажання і скількивже можна! діло робити треба , а не лялякати. від лялякання інтернет забит, а віз і понині не тронутий стоїть, якщо не більше на нього навалили.
                  то питання. але, як я бачу на них у Вас відповіді немає
                  однією Юлею сити не будемо. тим паче , що вона була вже у влади, що моглате сказала і зробила.
                  потрібні нові люди, які знають, вміють і будуть робити. але через 4-5 років повністю їх змінити до одного,як і попередніх. вибрати нових фахівців. і такі кардинальні треба проводити, 5-7 разів. тільки таким чином зможемо зламати стару коррупційну систему

                    Гість: daniil61

                    1025.11.15, 21:52Відповідь на 9 від Симбіоз

                    дякую))) політикою цікавлюся, більше ніж думаєте. порошити просто словами, не маю бажання і скількивже можна! діло робити треба , а не лялякати. від лялякання інтернет забит, а віз і понині не тронутий стоїть, якщо не більше на нього навалили.
                    то питання. але, як я бачу на них у Вас відповіді немає
                    однією Юлею сити не будемо. тим паче , що вона була вже у влади, що моглате сказала і зробила.
                    потрібні нові люди, які знають, вміють і будуть робити. але через 4-5 років повністю їх змінити до одного,як і попередніх. вибрати нових фахівців. і такі кардинальні треба проводити, 5-7 разів. тільки таким чином зможемо зламати стару коррупційну систему
                    Так вона із Цру та їмя її Псакі

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна