хочу сюда!

Наташа

35 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 34-41 лет

Ничего этого не знал, но догадывался

Почитайте и Вы. Очень много информации. Но после прочтения никаких вопросов о деятельности лидеров ВО Свобода у Вас не останется

http://expres.ua/main/2013/09/16/93785-groshi-tyagnyboka-3-hazyayin-partiyi-svoboda
3

Комментарии

11.10.15, 23:13

Так само і я - знав, що партія продажна і співпрацювала з "ригами", і ворогувала з "Батьківщиною. А це підтвердження
у деталях.
На ФБ опублікував чи ні?
Обдурених прихильників цієї партії багато. В минулому році я намагався відкрити очі двум активістам з ФБ (ти їх добре знаєш), може в цьому році вони і прозріли, не знаю.
Цю статтю обов"язково треба поширити у скороченому вигляді.

22.10.15, 01:15

Почитав і інші матеріали. Ніякого розділення у партії немає, навіть умовного. Журналіст хоч і критикує партію,
    але зомбований - голосував за неї. Це просто парадокс. Тягнибок, Кошулинський, Фаріон, Махніцький - всі з однієї діжки.

32.10.15, 09:12

Цей матеріал - "Гроші Тягнибока - 3" \ЧАСТИНА-3\
      А ось ще ДВІ ЧАСТИНИ:
      http://expres.ua/main/2013/08/19/92115-groshi-tyagnyboka-2-biznes-serpom-molotom-rozsliduvannya = Грошi Тягнибока—2. Бізнес із серпом та молотом. Розслідування
      http://expres.ua/main/2013/06/13/88677-groshi-tyagnyboka-dokumenty-fakty = Гроші Тягнибока. Документи і факти
      ===
      А я ще колись давно писав про Тягни-в-бока "Міліон - на революцію!", що він ЄДИНИЙ, хто ВІДМОВИВСЯ від "скритого фінансування" - але ж дійсно було таке!
      Але, як кажуть медики, ВСІ ВИ ХВОРІ - АЛЕ НЕ ВСІ ПРАВИЛЬНО ДООБСЛІДУВАН!!!
      Тож прийдеться дообслідувати - і виправити помилкку...

43.10.15, 14:40Ответ на 3 от Богдан Ляшко

буде велика ЖИДІВСЬКА ШУТСПА-чомусь серед греків-руминів-мадяр-поляків-кацапів-ті що вже пятсот років рядом серед нас живуть не
        наблюдав такоі тяги бути ТАКИМ ЩИРИМ ПАТРІОТОМ УКРАІНИ-А ЧОМУСЬ ЖИДИ-проявляють таку сатаниську енергію пролізти і
        керувать-тобто нам показувать приклад-такий як Петя на ООН виступав-чомусь вже падае на око там вже ціла команда таких
        типічно жидовских морд-думаю дальше буде веселіше-як один жидок сказав що жиди спасуть Украіну-тільки в яку сторону?генетично давно уже
        ясно що це не люди-а якесь хімічне вещество що проводе до розрухи-скупчуеться-принюхувается до свого-пробивае собі сту житуху-кричить-
        і завжди чомусь повчае-треба вести переговори с тими кацапами і повернуть оружія проти цих паразитів-дивлюсь на морду Матіус-не може бути
        щоб у нас були такі пучоглазі

55.10.15, 18:21

Не все так однозначно...

А вот комментов тут явно маловато

67.10.15, 14:47Ответ на 5 от Кто_там

Не все так однозначно...

А вот комментов тут явно маловато
            А что тут комментировать, и так всё ясно, так живет весь политикум Украины и ВЕСЬ МИР !!!! Да, во всем мире так. ЯТД.

77.10.15, 14:51Ответ на 6 от аналдр

Путин американский шпион... и это все обьясняет...
              Тягнибок кремлевский "спящий" агент это легко доказывается...
              Тимошенко продажный украинский политик - никто не сомневается
              Порошенко влип в политику также как и Ющенко...

У каждого из них своя роль в этой истории.

87.10.15, 15:09Ответ на 7 от Кто_там

Путин не может быть банальным "шпионом". США и РФ - два основных рычага Хозяина для управления своим владением - Земным шаром. И во главе этих "рычагов" Хозяин ставит наиболее преданных и достойных слуг высшего ранга, которым ставит задания для согласованных действий. А дальше мы наблюдаем "Большой театр", на котором разыгрывается "договорняк" по неисповедимому сценарию. ЯТД и ТММ (Я Так Думаю и Таково Мое Мнение). "Неисповедимы" пути... господ наших.

97.10.15, 16:28Ответ на 8 от аналдр

Вы преувеличиваете значение России ... россия скорей напоминает груду камней нависших над обрывом.... Опасны? - да....

107.10.15, 19:03Ответ на 9 от Кто_там

Вы преувеличиваете значение России ... россия скорей напоминает груду камней нависших над обрывом.... Опасны? - да....

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая