хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Відкрите звернення до президента України



Пане Порошенко. Вже неозброєним оком видно, що всі ваші загравання з російським агресором і російськими терористами вкотре провалились. Вам і вашій групі неодноразово пояснювали, що з агресором загравати не можна. Але ви знову вирішили наступити на ті ж самі граблі. Всі ваші мирні переговори російські терористи по наказу Путіна зливають в унітаз. Ви ж розумієте, що завдяки вашому “перемир'ю” Путіну вдалось накопичити величезні сили і  військову техніку в Лугандонії і на інших напрямках. Зараз в районі донецького аеропорту починається їхній наступ.

Те, що був оточений донецький аеропорт, і відрізана дорога до нього — це результат ваших зрадницьких дій і дій міністра оборони, начальника Генштабу та інших посадових осіб. Це результат ваших підкилимних ігор і дитячої секретності. Саме ви не підготували український народ і державу до відсічі російському агресору. Ви повинні чітко розуміти, що Путін, і це давно зрозуміло, буде наступати на Україну і вести війну, щоб захопити  територію.

Чи усвідомлюєте ви, що з вами зроблять українські громадяни, якщо зараз буде прорвано оборону і російські загарбники вийдуть на нові рубежі. Тоді вам краще всього негайно подати у відставку і втекти з України разом із сім'єю, прихопивши з собою Кличка, керівництво БПП, УДАРу, Яценюка, Турчинова і Гройсмана. Тому що якщо ви не підете у відставку та не встигнете втекти, то в такому випадку ви будете заздрити долі Януковича.

Часу майже не залишилось. Припиніть бігати по закордонам і базікати на зустрічах з іноземцями, все одно вони вам нічим не допоможуть, тому що з загарбником треба воювати самому, а не сподіватися на  зовнішню допомогу. Як верховний головнокомандувач, ви повинні очолити бойову операцію проти російського агресора та його терористів. В протилежному випадку український народ відправить вас на звалище історії зі всім вашим зрадницьким оточенням. 

Голова Української Національної Консервативної партії Олег Соскін


10

Коментарі

114.01.15, 11:26

***з загарбником треба воювати самому, а не сподіватися на зовнішню допомогу***
САМОМУ?!! = це значить ЗАЛИШИТИ СВІЙ РФ-БІЗНЕС!

***Як верховний головнокомандувач, ви повинні очолити бойову операцію***
А як СТАВЛЕННИК Путіна - він такого "ні в жість" не буде робити!!!

Доки при РЕАЛЬНІЙ ВЛАДІ і в Україні, і в Московії будуть ЖИДИ-ХАСІДИ,
які КЕРУЮТЬ СВОЇМИ ЛЯЛЬКАМИ = Жидом Путіним + Жидом Порошенко = ДОТИ НАШИМИ РУКАМИ БУДУТЬ **ЗНИЩУВАТИ СЛОВ'ЯН** З ОБОХ СТОРІН у "котлах" - на радість "ляльководам"
---
Из обращения к БОЕВИКАМ = http://blog.i.ua/user/295100/1596670/
НЕ ТЕХ ЛЮДЕЙ ВЫ НАЗНАЧАЕТЕ ГЕРОЯМИ!!!
Настоящие ВАШИ герои – Турчинов, Яценюк и Порошенко.
Лучших и достойнейших героев у вас нет и никогда не было.
Вы живы и дышите – только БЛАГОДАРЯ ИХ ЗАБОТЕ...

    214.01.15, 11:35Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

    Боня зачем переслали? Я вас уважаю за авиатора, прошу разов десять давайте в политику не лезть онож ннам поперек встанет, поперек горла.

      314.01.15, 12:01Відповідь на 2 від HOT_TABych

      Боня зачем переслали?Ты меня еще БЕНЕЙ назови!
      Я вас уважаю за авиатора, прошу разов десять давайте в политику не лезть онож ннам поперек встанет, поперек горла.1. Извини, но пока ты числишься в МОИХ ДРУЗЬЯХ - тебе БУДУТ идти ВСЕ МОИ рассылки, которые я отправляю РАЗОМ ВСЕМ ДРУЗЬЯМ.
      2. Я понимаю, что ТЕБЯ (в Баймаке) - мало интересует УКРАИНСКАЯ политика - но зато она Очень Интересует остальных моих друзей, особенно тех, кто в Украине!
      Что же делать?

        414.01.15, 12:04Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

        Да в Баймаке больше украинцев чем в Бердичеве.

          Гість: Phoenix 28

          514.01.15, 12:06

          А Соска сам пойдет воевать?

            614.01.15, 12:08Відповідь на 4 від HOT_TABych

            Да в Баймаке больше украинцев чем в Бердичеве.И ЧТО с этого?
            Если им НЕинтересны дела в УКРАИНСКОМ поликуме - ну пусть НЕ читают!

            Несобранный, рассеянный и праздный,
            Газеты я с утра смотрю за чаем;
            ПОЛИТИКА - предмет настолько ГРЯЗНЫЙ,
            Что мы ее ПРОХВОСТАМ поручаем...
            \И.Губерман. Гарики\

              714.01.15, 12:08Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

              Шо делать, шо делать, та я шо знаю? Летать наверно. Лечить. Своим делом заниматся, мы же ремеслиники.

                814.01.15, 12:11Відповідь на 7 від HOT_TABych

                Шо делать, шо делать, та я шо знаю? Летать наверно. Лечить. Своим делом заниматся, мы же ремеслиники.Читай ВНИМАТЕЛЬНО мой коммент-6!
                Ибо пока мы будем летать-лечить - ЗА НАС ВСЕ РЕШАТ ПРОХВОСТЫ!

                  914.01.15, 12:11Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

                  Если я пойду воевать полтысячи под начало и станет плохо. Не хочу.

                    1014.01.15, 12:13Відповідь на 8 від Богдан Ляшко

                    Заметь сторону не указал я обоим сторонам
                    сипатипазирую

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна