хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Жил-был мальчик Вова


3

Коментарі

124.09.14, 20:05

    224.09.14, 22:13Відповідь на 1 від ЯКриворожанка

    У вас мабуть багато роботи? Потрібні вам помічники.

      325.09.14, 09:07Відповідь на 2 від utenok12

      Зараз підключилася до роботи адвокат, то тепер в одному напрямку (по скасуванню розпорядження голови обладміністрації) вже розгрузилася. А я вже буду сама розрулювати позов проти мене. Один покидьок подав до суду проти мене про компенсацію моральної шкоди. Я в жовтні того року подала до міліції заяву про злочин про розкрадання майна територіальної громади, а міліція закрила провадження. І він на тих підставах вирішив що може збити з мене 7 тисяч моральної шкоди за наклеп. Я подала до суду скаргу на бездіяльність міліції і прокуратури і суд виніс ухвалу про відкриття провадження кримінальної справи. А ще висить справа про скасування екологічної експертизи... І від домашньої роботи ніхто не звільняв...

        425.09.14, 14:40Відповідь на 3 від ЯКриворожанка

        Я був правий. Вам потрібна допомога. І не проста допомога, а група підтримки із зони АТО з автоматами.
        Зараз все буде залежити від більшості у ВР. Якщо вона буде у Петі, то країні каюк. І тим бовдурам - 54% в один тур, теж каюк.

          525.09.14, 21:21Відповідь на 4 від utenok12

          Кожного разу, коли йду до суду або в прокуратуру, згадую Сашка Білого. Гарний був початок. За це його і прибрали.

            626.09.14, 00:29Відповідь на 5 від ЯКриворожанка

            Кожного разу, коли йду до суду або в прокуратуру, згадую Сашка Білого. Гарний був початок. За це його і прибрали.Мені важко щось сказати про Білого, я його майже не знаю. Тоді я повірив Авакову, а зараз я йому не вірю. Я не довіряю всім, хто зрадив Юлю.
            А звідки ви знаєте Білого?

              726.09.14, 17:52Відповідь на 6 від utenok12

              Відео, де був головним героєм С.Білий свого часу порвало інтернет. Як він з автоматом до прокуратури заходив і брав за горлянку прокурора. А про те, що він воював у Чечні на боці чеченців, він сам розповідав в одному з інтервю.

                827.09.14, 00:41Відповідь на 7 від ЯКриворожанка

                Відео, де був головним героєм С.Білий свого часу порвало інтернет. Як він з автоматом до прокуратури заходив і брав за горлянку прокурора. А про те, що він воював у Чечні на боці чеченців, він сам розповідав в одному з інтервю.Відео я бачив і про Чечню знаю. Його звинувачують у злодійській поведінці в житті. А те, що він прокурора за краватку потягав, то правильно зробив.
                Зараз чиновників по мусорним бакам тягають і це гірше ніж зробив Білий. Але мене цікавить: яким він був у житті? Збрехав Аваков про нього чи ні?
                Тому я про нього нічого не кажу.

                  927.09.14, 20:33Відповідь на 8 від utenok12

                  Я думаю, що як усе у Авакова, брехня розбавлена правдою. Щоб складно було відсіяти ту брехню. Не думаю що Сашко був ангелом, але він був патріотом.

                    1028.09.14, 01:52Відповідь на 9 від ЯКриворожанка

                    Я думаю, що як усе у Авакова, брехня розбавлена правдою. Щоб складно було відсіяти ту брехню. Не думаю що Сашко був ангелом, але він був патріотом.Я теж схильний так думати. Час розставить крапки...