хочу сюди!
 

Лия

43 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-50 років

Тяжкий шлях до свободи

Все настільки логічно, що аж самому страшно: Порошенку потрібен мир з Путіним та його режимом та ще  уподібнення свого режиму до путінського. Але для цього потрібно всіляко загальмувати люстрацію суддів, міліції та решти апарату з часів Януковича - вони ще знадобляться президенту. 
     З цією метою і відбулася протиприродна зустріч з Путіним - яка не озвучується як зустріч агресора з жертвою нападу. 
На підприємства Порошенка, здається не зчиняються напади - він не жертва.
    
Щодо членів Батьківщини  Авакова, Турчинова, Яценюка, Томенка та інших, згадується притча про те, що будь-яку фортецю ворога можна відчинити за допомогою осла із золотом.  Опиратися їм президентові-мільярдерові важко - надто солодкі цукерки та шоколадки у кориті.
    
Але головне питання - повалення олігархічного устрою - залишається. Ми нічого не чули про гуманітарку від Порошенка на армію - але на помічників є.
    
Так що війна яка розгоряється, невдовзі спалить усіх, хто хапається не за зброю, а за мішок з грошима.

В 2005 році Порошенко з Ющенко надто поспішили тоді на союз з олігархами - помаранчева революція погрузла у багнюці зрадництва, а зрадники перекочували в другу революцію.

    
Але тоді не було війни - зараз Путін не бажаючи, зробить усе, щоб у нас революція дійшла до логічного кінця.
Все йде як по підручнику історії. Порошенко та усі хто з ним, САМІ зсуваються у прірву - але ще цього не помічають. Нехай. Вони самі за нас все зроблять.
  
Своїм безумством
Путін допоможе, виявити нашу дворову шпану.

 
   Станіслав Овчаренко
10

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

12.09.14, 18:23

Кто предал однажды, предаст еще не раз

    22.09.14, 18:46

    Так я вірно зрозумів, що члени Батьківщини Аваков, Турчинов, Яценюк, Томенко та інші - осли?

      32.09.14, 18:46Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

      А кто ее не предал? Разве что Наташа и Портнов. А так все. А, забыл про тебя

        Гість: lyo Dnepr

        42.09.14, 18:50Відповідь на 3 від Poroshenko

        Я не перекрашиваюсь и на редкость постоянен в своих взглядах вот уже 15 лет. Чего и Вам желаю А еще лечись, если еще не забил на себя

          52.09.14, 18:54Відповідь на 4 від Гість: lyo Dnepr

          С тобой все ясно. Так же верны ей и Наташа и эдичка конечно. Это ее верные соратники. А вот остальные (их фамили указал автор) - ослы. Правда еще вчера эти ослы допускали саму на СНБО, были соратниками. Сьодни стали ослами. Эта же судьба ждет и тебя. Ты щас просто ду - к, а станешь ослом.

            Гість: lyo Dnepr

            62.09.14, 22:15Відповідь на 5 від Poroshenko

            Врач на больных не обижается. Так что вними совету. Лечись!

              72.09.14, 22:22Відповідь на 6 від Гість: lyo Dnepr

              Так я на тебя и не обижаюсь. Но вот "соратники" уже дослужились до ослов. Это им плата за допуск на СНБО. С другой стороны, как ты думаешь, что ожидает Украину, в случае если эта к -ла станет презом? Ты назови хоть одного кто не втерся в доверие обманным путем? Кто не стал ослом? Кто? Она вообще вменяемая?
              п. с. А это тебе от меня лично. Чтоб крепче спалось
              http://dnpr.com.ua/content/politics/kto-dovodit-do-ruchki-dnepropetrovskiy-voennyy-gospital

                Гість: lyo Dnepr

                82.09.14, 22:34Відповідь на 7 від Poroshenko

                Ты, конечно же, не заметил, что я никого ослами не называл. А за ссылочку спасибо. Госпиталь - это просто чудо, что его не успели уничтожить к началу войны. Информации в заметке очень мало.

                  92.09.14, 22:45Відповідь на 8 від Гість: lyo Dnepr

                  я ж тоже никого не называл. Просто я писанину выше прочитал
                  2. Там в статье не только про госпиталь. Там еще кой о чем. Прочти до конца. Или там и твой домик?

                    Гість: lyo Dnepr

                    102.09.14, 22:55Відповідь на 9 від Poroshenko

                    Про домик там упомянуто вскользь в очень некрасивой привязке к ликвидации воинской части. Это манипуляция (маленькая ложь) для тех, кто не в теме

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна