хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Влада не має наміру розпочинати боротьбу з корупцією.

Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики Тетяна Чорновол вирішила подати у відставку.
     Про це вона повідомила у своєму блозі на "Українській правді".
Я згодна: звільнятися треба було раніше. Проте так хотілося доробити початі справи. Так хотілося зробити конкретні корисні речі для України. А тепер прийшло чітке усвідомлення – моє там перебування було ДАРЕМНЕ", – написала Чорновол.
     Вона зазначила, що українська влада не має наміру розпочинати боротьбу з корупцією.
"Бо немає в Україні політичної волі на безкомпромісну, широкомасштабну війну з корупцією. Навіть, якщо це стосується гвардії Януковича. Не люструвати їх треба, а саджати, їх активи повертати державі. І не лише тих, хто офіційно були при владі, а в першу чергу тодішніх "смотрящих", які навіть під закон про люстрацію, що у ВР, не підпадають. Але Генпрокуратура давно нікого не арештовує, а навпаки загальмовує справи", – наголосила уповноважений Кабміну з питань антикорупційної політики.

     
8

Коментарі

119.08.14, 15:46

Чесно, не розумію, чому і досі люди ще не на майдані...

    219.08.14, 18:41Відповідь на 1 від ЯКриворожанка

    Чесно, не розумію, чому і досі люди ще не на майдані...Таж розігнали... Врахувавши помилки папіредніків

      319.08.14, 18:41Відповідь на 2 від doktor_khaos

      Чесно, не розумію, чому і досі люди ще не на майдані...Таж розігнали... Врахувавши помилки папіредніківЧастково

        Гість: uazar

        419.08.14, 18:48Відповідь на 3 від doktor_khaos

        Чесно, не розумію, чому і досі люди ще не на майдані...Таж розігнали... Врахувавши помилки папіредніківЧастковоДа...хреново бл. А что можно сделать без выхода на Майдан?
        Предлагаем, обсуждаем....

          519.08.14, 19:12Відповідь на 1 від ЯКриворожанка

          Чесно, не розумію, чому і досі люди ще не на майдані...А я чесно не розумію, як можна було проголосувати за явного ставленика олігархів. Мені сьогодні одна людина, яку я досі вважала однодумцем, сказала, що вся молодь була і є за нього, і з цим нічого не зробиш.
          ЯК можна і зараз його підтримувати???

            Гість: Malef(banned)

            619.08.14, 19:43

            "моє там перебування було ДАРЕМНЕ" - наконец-то додула)))
            Назад в стойло, Татьянка, в стойло

              Гість: Максимович

              719.08.14, 20:57Відповідь на 6 від Гість: Malef(banned)

              "моє там перебування було ДАРЕМНЕ" - наконец-то додула)))
              Назад в стойло, Татьянка, в стойло

                820.08.14, 03:55Відповідь на 5 від mammamia

                Чесно, не розумію, чому і досі люди ще не на майдані...А я чесно не розумію, як можна було проголосувати за явного ставленика олігархів. Мені сьогодні одна людина, яку я досі вважала однодумцем, сказала, що вся молодь була і є за нього, і з цим нічого не зробиш.
                ЯК можна і зараз його підтримувати???
                У нього медійщик Ложкін заправляє травлею народу. Професійний факір. Половину народу "посвятив" в бовдури.

                  920.08.14, 04:01Відповідь на 6 від Гість: Malef(banned)

                  "моє там перебування було ДАРЕМНЕ" - наконец-то додула)))
                  Назад в стойло, Татьянка, в стойло
                  Помиляєтесь. Вона не з таких. Я цій жінці вклоняюсь. Вона готова життя віддати за Україну. Боротьбу продовжить.

                    Гість: Malef(banned)

                    1020.08.14, 09:55Відповідь на 9 від utenok12

                    "моє там перебування було ДАРЕМНЕ" - наконец-то додула)))
                    Назад в стойло, Татьянка, в стойло
                    Помиляєтесь. Вона не з таких. Я цій жінці вклоняюсь. Вона готова життя віддати за Україну. Боротьбу продовжить.
                    малограмотная журналистка и не более

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна