хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Бандити Януковича судять активіста Одеси

На активіста Майдану чекає пожиттєве ув’язнення через боротьбу проти сепаратизму.

 Сергія Ходіяка звинувачують в тому, що 2 травня в Одесі він ніби-то застрелив двох сепаратистів і одного мента. Також йому інкримінують ч.2 п.5 ст.294 – сумнозвісна стаття про масові заворушення.

 Варто зазначити, що усіх сепаратистів, яких було арештовано під час подій 2 травня в Одесі майже одразу звільнили, проти більшості з них навіть не було складено протоколи про адміністративні правопорушення.

   Ганна СІНЬКОВА

     Щось я не розумію: хто у нас президент, Порошенко чи Янукович?  Революція була чи ні?

5

Коментарі

131.07.14, 10:31

Пусть они Боцмана судят,который в одной скорой помощи с начальником милиции Фучетжи уматывал.Это то о чём я говорила,шваль на своих местах осталась.И система работает .как прежде.А Порох клон овоща

    231.07.14, 14:05Відповідь на 1 від Одесситка54

    Пусть они Боцмана судят,который в одной скорой помощи с начальником милиции Фучетжи уматывал.Это то о чём я говорила,шваль на своих местах осталась.И система работает .как прежде.А Порох клон овощаТретя революція неминуча.

      331.07.14, 15:54Відповідь на 2 від utenok12

      и она будет совсем иная,чем эти две.Там уже не будут панькаться,оружия полно на руках и опыт военных действий есть.Выметут поганой метлой всю эту заразу.И даст Бог придут новые люди,болеющие за Страну

        431.07.14, 17:54Відповідь на 3 від Одесситка54

          Гість: lyo Dnepr

          51.08.14, 11:56

          Порошенко мало чем отличается от януковича в лучшую сторону

            61.08.14, 13:42Відповідь на 5 від Гість: lyo Dnepr

            Порошенко мало чем отличается от януковича в лучшую сторонуЯк би це донести до 54% в один тур?
            Він буде завжди шмарклі жувати і реформи обіцяти. Олігархичні прибічники його виправдовують, кажуть: "Україна не Грузія". Чуш собача.

              Гість: lyo Dnepr

              71.08.14, 13:57Відповідь на 6 від utenok12

              Наши СМи - это во многом продолжение путенско-гебельсовой пропаганды

                81.08.14, 14:23Відповідь на 7 від Гість: lyo Dnepr

                Наши СМи - это во многом продолжение путенско-гебельсовой пропагандыПетя в Нацраду по зв"язку своїх заслав. Тепер вони не виділяють частоти для державного 1 каналу радіо. Це головний інформаційний канал в країні.
                Журналісти виходили на мітинг до АП.
                Слава головному олігарху країни!