хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Не понимаю((((

Я не понимаю, что происходит в нашей стране. Хоть убейте, не понимаю. Я не понимаю, почему новая власть ведет себя так пассивно и толерантно. До сих пор не понимаю, почему так легко отдали Крым. Не понимаю, почему сейчас сдают восток. Объясните мне, неграмотной, что происходит? За что боролся Майдан? Неужели все эти жертвы были зря? Янык на свободе (говорят, уже снова в Украине), убийцы активистов Майдана до сих пор не найдены и не наказаны, Крым отобрали, на востоке беспредел. В чем дело? Неужели у новой власти нет абсолютно никаких рычагов для наведения порядка? Что происходит? 
Почему милиция никак не препятствует сепаратистам, зачем вообще нужна ТАКАЯ милиция? Почему жители Донбасса просят власть не бросать их на произвол судьбы? 
Скажите, только я ничего не понимаю, или есть еще такие же? Если и так, то объясните мне те, кто понимает, и верит в то, что новая власть делает все от нее зависящее. Что происходит? Я окончательно запуталась, и кажется, начинаю паниковать.tears

пс. Только что над нами пролетело 2 истребителя. В направление юго-востока. Наверное, это рассейский крым выполняет свои обещания.death

Что будет дальше?stena
16

Коментарі

17.04.14, 17:11

А які діє має вчинити влада?
Доречі,в Україні теж є винищувачі

    27.04.14, 17:14Відповідь на 1 від Дождь!

    я вважаю, треба жорстко реагувати. Чому міліція ніяк не реагує на побиття проукраїнських мітингів? Хто дав їм команду не реагувати?
    Я в Дніпрі. Винищувачі летіли з півдня на схід.

      37.04.14, 17:17

      никто не понимает http://forbes.ua/news/1368899-v-gosdume-uzhe-govoryat-o-vvode-vojsk-v-doneck?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

        47.04.14, 17:24Відповідь на 2 від Лінулька

        я вважаю, треба жорстко реагувати. Чому міліція ніяк не реагує на побиття проукраїнських мітингів? Хто дав їм команду не реагувати?
        Я в Дніпрі. Винищувачі летіли з півдня на схід.
        я вважаю, що потрібно представити сепаратистів на весь світ, як терористів, а вже тоді їх знешкоджувати
        Доречі, вони вже озброєнні, при жорствому сценарії ментів поляже немало, а танками лупити по будидинках - не наш метод
        Думаю, достатньо їх оточити і тримати в облозі, вимкнувши світло, каналізацію водопровод і зв'язок.
        Самі сдадуться

          57.04.14, 17:28Відповідь на 2 від Лінулька

          я вважаю, треба жорстко реагувати. Чому міліція ніяк не реагує на побиття проукраїнських мітингів? Хто дав їм команду не реагувати?
          Я в Дніпрі. Винищувачі летіли з півдня на схід.
          http://www.vv.com.ua/news/28158

            67.04.14, 17:30Відповідь на 5 від Дождь!

            я знаходжусь в центрі міста.

              77.04.14, 17:30Відповідь на 3 від Гала

              никто не понимает http://forbes.ua/news/1368899-v-gosdume-uzhe-govoryat-o-vvode-vojsk-v-doneck?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitterпипец. т.е. мы должны сидеть тихо как мыши, не мешая сепаратистам, чтобы не дай Бог, не спровоцировать путлера?

                87.04.14, 17:32Відповідь на 6 від Лінулька

                я знаходжусь в центрі міста.Вітаю

                  97.04.14, 17:33Відповідь на 8 від Дождь!

                  ти не зрозумів. вони пролетіли повз центр в напрямку сходу.

                    107.04.14, 17:34Відповідь на 2 від Лінулька

                    я вважаю, треба жорстко реагувати. Чому міліція ніяк не реагує на побиття проукраїнських мітингів? Хто дав їм команду не реагувати?.
                    Теж цього не розумію.....сепаратисти є терористами, тож саме час об"явити антитерористичні операції ( як щорічно тренувались з вояками НАТО) і вибити ту сволоту до лаби.....до четвертого коліна бл..дєй відстрілювати... Має бути так - Хоч раССєї?! 3,14здуй н@@@й з України в парашу!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      13
                      попередня
                      наступна