хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

А Ви вірите в це?

В інтернет-виданнях вирує інформація, що екс-президент України Віктор Янукович може сьогодні-завтра зробити відеозвернення щодо проведення військової операції в країні

За даними газети "Московський комсомолець", на початку минулого тижня (17-18 березня) московські лікарі зробили Віктору Януковичу операцію на серці - стентування коронарних судин, щоб забезпечити нормальний кровотік через заблоковані артерії. Операція пройшла успішно. Януковичу прописали препарати, що перешкоджають утворенню тромбів. Стіни медичного закладу український політик залишив через три дні після неї.

А в газеті "Наша Версія" з'явився матеріал, де автор, який прикрився "красномовним" псевдонімом Влад Кримський, повідомляє, що Янукович, нібито, зробить заяву на одному з телеканалів. У своєму виступі він, як припускають автори тижневика, оголосить про військову операцію в країні.

В якості збройної сили використовуватимуть  регіональні загони самооборони". З кого саме формуються ці загони, в матеріалі не пояснюється. Однак там говориться про те, що чисельність бойових угруповань досягає 30 тисяч людей. При цьому озброєні вони "автоматичною зброєю", а екіпіровані "за останнім словом військової техніки". Фінансуються загони самооборони на гроші якихось "олігархів з південного сходу".

У якості "ще однієї сили", яка може допомогти Януковичу здійснити задумане, названий колишній міністр оборони України Павло Лебедєв. Він, як стверджується у статті, останнім часом "залишався поруч" з Януковичем. Більше того, йому, за даними видання, "лояльна не тільки армія, а й регіональні сили самооборони".

Військове вторгнення або операція з повернення Януковича, якщо це дійсно станеться, буде носити локальний характер. Джерела "Нашої Версії" стверджують, що мова йде тільки про підпорядкування південних і східних областей України. Після цього відбудеться поділ країни по Дніпру, йдеться в матеріалі видання.

Нагадаємо, що екс-президент України Віктор Янукович уже двічі проводив свою прес-конференцію в російському Ростові-на-Дону.

Також днями, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що міліція готова прийняти Януковича в Україні, який наразi перебуває у мiжнародному розшуку.


48%, 11 голосів

39%, 9 голосів

13%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
20

Коментарі

128.03.14, 10:02

А почему нет? Это марионетка, а за веревочки дергают в кремле. Так что все может быть

    228.03.14, 10:05

    зараз настільки нагнітають обставини що не знаєш чому вірити.
    Є надія що все буде спокійно.

      328.03.14, 10:06

      Моему отцу делали такую операцию, и я со всей ответственностью утверждаю, что после неё НЕРЕАЛЬНО выписаться через три дня.
      И даже после выписки из больницы надо проходить курс реабилитации не менее двух недель, чуть ли не заново учиться дышать, есть и разговаривать.
      Так что или ему не делали никакой операции, или он никакого заявления в ближайшее время делать не будет.

        428.03.14, 10:08

        на мій погляд це очевидно

          Гість: БСН

          528.03.14, 10:08

          Майбутність покаже

            628.03.14, 11:02Відповідь на 1 від верь

            А почему нет? Это марионетка, а за веревочки дергают в кремле. Так что все может бытьотож

              728.03.14, 11:02Відповідь на 2 від Поговорим

              зараз настільки нагнітають обставини що не знаєш чому вірити.
              Є надія що все буде спокійно.
              залишається тільки надіятись.

                828.03.14, 11:02Відповідь на 4 від Гала

                на мій погляд це очевидноі на мій теж. Ми з тобою песімісти

                  928.03.14, 11:03Відповідь на 3 від _кcю_

                  Моему отцу делали такую операцию, и я со всей ответственностью утверждаю, что после неё НЕРЕАЛЬНО выписаться через три дня.
                  И даже после выписки из больницы надо проходить курс реабилитации не менее двух недель, чуть ли не заново учиться дышать, есть и разговаривать.
                  Так что или ему не делали никакой операции, или он никакого заявления в ближайшее время делать не будет.
                  или и то, и другое

                    1028.03.14, 11:12Відповідь на 6 від Лінулька

                    Не боись, Бог не выдаст, свинья не съест

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      9
                      попередня
                      наступна