хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Ляшко наш президент!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Поки наша влада займається уйнею...стогне,шукає допомогу за кордоном, цей нездара виловлює сепаратистів і ставить їх на місце. Зробити його головнокомандувачем ЗСУ і на завтра загарбників в Криму не буде...
"Протівний " їх в море спихне.... Чого так сумно?
http://blog.i.ua/community/3062/1372334/

12

Коментарі

110.03.14, 19:22

........де вили,чого без зброї?

    210.03.14, 19:24Відповідь на 1 від БілаКоролева

    ........де вили,чого без зброї?турчинов - пацифіст

      310.03.14, 19:30Відповідь на 2 від Shnec

      ........де вили,чого без зброї?турчинов - пацифістО-ооооооо,на Турчинова у нас давно зуб...
      Зараз замітку знайду,щоб зрозуміли.

        410.03.14, 19:34Відповідь на 3 від БілаКоролева

        я з ним май же знайом , ще той ПОЦан

          510.03.14, 19:41

          Какой же вы провокатор! Не стыдно? Бумеранг возвращается всегда.

            610.03.14, 19:50Відповідь на 5 від Опал58

            Какой же вы провокатор! Не стыдно? Бумеранг возвращается всегда.що я провокую? коли відмінили графу " не підтримую нікого" я роблю свій вибір.... Чи мені треба терпіти чужинця в своїй хаті???? пробачте. Завжди міркував, що треба міркувати своєю головою і бути самостійним. Не виключаю порад, але треба приймати рішення яке задовольнить в першу чергу себе, свій народ, свою вітчизну. И всё равно, на каком языке ты говоришь и какую национальность имеешь.
            Ця влада біль провокує розбрат, чим вся що була до неї.

              710.03.14, 19:57Відповідь на 6 від Shnec

              Какой же вы провокатор! Не стыдно? Бумеранг возвращается всегда.що я провокую? коли відмінили графу " не підтримую нікого" я роблю свій вибір.... Чи мені треба терпіти чужинця в своїй хаті???? пробачте. Завжди міркував, що треба міркувати своєю головою і бути самостійним. Не виключаю порад, але треба приймати рішення яке задовольнить в першу чергу себе, свій народ, свою вітчизну. И всё равно, на каком языке ты говоришь и какую национальность имеешь.
              Ця влада біль провокує розбрат, чим вся що була до неї.
              Может быть, я просто не совсем поняла ? Наверно да. Мне показалось, что Вам он понравился.

                810.03.14, 20:24Відповідь на 7 від Опал58

                Какой же вы провокатор! Не стыдно? Бумеранг возвращается всегда.що я провокую? коли відмінили графу " не підтримую нікого" я роблю свій вибір.... Чи мені треба терпіти чужинця в своїй хаті???? пробачте. Завжди міркував, що треба міркувати своєю головою і бути самостійним. Не виключаю порад, але треба приймати рішення яке задовольнить в першу чергу себе, свій народ, свою вітчизну. И всё равно, на каком языке ты говоришь и какую национальность имеешь.
                Ця влада біль провокує розбрат, чим вся що була до неї.
                Может быть, я просто не совсем поняла ? Наверно да. Мне показалось, что Вам он понравился.
                отож...інколи треба ще пару слів, щоб тебе зрозуміли....чи промовчати

                  910.03.14, 20:32Відповідь на 8 від Shnec

                  отож...інколи треба ще пару слів, щоб тебе зрозуміли....чи промовчатиЭто да. Перегруз случился. Сначала подумала, что на Вас не похоже, но сегодня все может быть. Люди очень меняются. Да многие его стали поддерживать, это просто поражает. Как можно такое поддержать? Ну, простите меня.

                    1010.03.14, 20:43Відповідь на 9 від Опал58

                    отож...інколи треба ще пару слів, щоб тебе зрозуміли....чи промовчатиЭто да. Перегруз случился. Сначала подумала, что на Вас не похоже, но сегодня все может быть. Люди очень меняются. Да многие его стали поддерживать, это просто поражает. Как можно такое поддержать? Ну, простите меня.тому і питання в статі .... Чого сумно? тому що нема нікого, кому є діло до країни, до народу...всіх тільки гроші цікавлять..... і картинка. Працювати - бажання відсутнє. Цей , хоч щось робить

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна