хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Кернес- детям "а потом я разрешу им оторвать Деду Морозу голову"

Сьогодні (тобто вже вчора) мої діти потрапили на новорічну виставу у нашому ХАТОБі. Танцювали вихованці нашої ж балетки "Дюймовочку", був Дід Мороз, Кернес і ще один депутат, прізвища якого діти не запам'ятали, здається, Писаренко. Дід Мороз скакав по сцені й розпинався перед Кернесом: ми знаємо, яке у вас велике добре серце і бла-бла-бла. Як сказав син, аж гидко було дивитися. Насамкінець Дід Мороз радісно заявив: а після вистави, дітки, я дозволю кожному з вас вирвати по волосині з моєї бороди, й загадати бажання на щастя, а вам, дорогий Генадію Адольфовичу, дозволю зробити це першим". На що Кернес відповів:" а я им разрешу оторвать голову Деду Морозу" і додав "а голова будет уже без бороди бугага" . У залі повисла тиша, розсміявся тільки отой супроводжуючий депутат 

А у школі теж був Дід Мроз, хтось з перевдягнених старшокласників, приніс мішок з цукерками й радісно повідомив: "а ці подарунки вам передав наш дорогий, улюблений голова Харкова..." і весь клас одностайно хором підхопив: "Кернес!"

В мене дежавю: "Старший Брат тебя видит", млін

Смішно? Мені ні. Особливо на тлі вчорашнього нападу на організатора Харківського Євромайдану Дмитра Пилипця

8

Коментарі

125.12.13, 01:20

а почему в зале повисла тишина?

    225.12.13, 01:47Відповідь на 1 від mari_nik

    не оценили юмора

      325.12.13, 01:47Відповідь на 2 від mammamia

      не оценили юмораа я б гавкнула, ейбо.

        425.12.13, 01:50Відповідь на 3 від mari_nik

        У залі - переважно діти і супроводжуючі їх вчителі-бюджетники. Кому кортить нариватися?

          525.12.13, 01:52Відповідь на 4 від mammamia

          У залі - переважно діти і супроводжуючі їх вчителі-бюджетники. Кому кортить нариватися?вот так и будет эта гниль вашим детям подавать пример.

            625.12.13, 01:58Відповідь на 5 від mari_nik

            Ну, ми більше на такі заходи ні ногою. А потім, діти не такі вже й дурні, самі багато що розуміють. От звернули ж увагу на недоречність ситуації.

              725.12.13, 01:59Відповідь на 6 від mammamia

              Ну, ми більше на такі заходи ні ногою. А потім, діти не такі вже й дурні, самі багато що розуміють. От звернули ж увагу на недоречність ситуації.только Кернес нихрена не понял.
              извините мой французский!

                825.12.13, 02:07Відповідь на 7 від mari_nik

                Йому глибоко пофіг. На це діти теж звернули увагу.

                  925.12.13, 03:32

                  простите, но я тоже нихрена не понял. Это, видимо, что-то сугубо Харьковское.

                    1025.12.13, 07:16

                    то спосіб мислення....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна