хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

УДАРим?

Ніяк не можу визначитися з паном Кличком. Чийого він поля ягода.
Ні, я звісно дуже поважаю його як боксера.
Але щодо його політичних амбіцій в мене дуже багато питань.
Ну то, як кажуть, час покаже.
Єдиний +, який можу йому поставити як політику (а можливо, це потім стане жирним мінусом), це те, що його поява на політичному ринзі, трішки розшевелила інертну молодь. Тепер в них теж є кандидат, якому вони хочуть віддати свій голос на виборах. Тому що він "молодий, амбиційний, не заплямований в політиці и взагалі тому що він Кличко fingal"

Останні події трохи все-таки мене склонили вважати, що Віталій не зовсім той, за кого себе видає. 
 
2. Тут також цікаве інтерв"ю Кирила Кулікова щодо імпічменту президента Януковича. Це для "Удару" "некорректне питання". Тобто діючий президент їх цілком влаштовує?question

3. Звісно, думки рехформатора кібітки не можуть бути для мене авторитетними, але тут я з ним згодна. Кличко водить своїх обранців за ніс. Не підписуючи угоду з опозицією, він тримає інтригу. Ніхто не розуміє, до кого примкне партія Удар в майбутньому парламенті.

Ми розуміємо, що Свобода і ОО не набере достатню кількість мандатів для створення коаліційнї більшості в парламенті. Тому  виходить, що партія Удар якраз і буде тою розмінною монетою, яка відіграє чи не найважливішу роль в створенні коаліції в парламенті. Такий шлях до Кличка вже пройшли запроданці мороз і кібітка. Знаю, що у Віталія дуже серйозні амбіції щодо президентського крісла. Тому можна прогнозувати його поведінку.

Я не буду тут писати мої прогнози, нехай це буде моя таємниця. Хочу узнати вашу думку.

 Як ви вважаєте, Удар ввійде в коаліцію з ПР, чи приєднається до опозиції?

49%, 28 голосів

30%, 17 голосів

21%, 12 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
32

Коментарі

122.10.12, 14:39

п.3 на мою думку, він чекає на результати і це логічно. Все залежить від результатів, можливо не йому треба буде приєднуватися до ОО, а навпаки.

    222.10.12, 14:40Відповідь на 1 від Aндpey*

    цікавий расклад

      322.10.12, 14:40

      увійде

        422.10.12, 14:41Відповідь на 3 від n i m - f a

        куди?

          522.10.12, 14:42Відповідь на 4 від Лінулька

          до того, хто більше заплатить

            622.10.12, 14:43Відповідь на 5 від n i m - f a

            от і кажу: запроданець
            привіт

              722.10.12, 14:45Відповідь на 6 від Лінулька

              от і кажу: запроданець
              привіт
              та да привіт

                822.10.12, 14:46

                Я не думаю, что Кличко будет дружить с ПР. У меня шеф проходит по спискам, поэтому я буду голосовать в первую очередь из уважения к шефу и с личной целью - если он пройдёт в ВР, я еду в Киев с ним. Но есть еще одна причина, по которой я буду голосовать за Кличко - он хоть и не очень в политике, но не бандит, а человек слова и чести. А нынче это - редкость, особенно в политике.

                  Гість: lkjmn

                  922.10.12, 14:47

                  У Миколи Фоменко є такий афоризм: "Одного поля ягодицы", так це про Кличка. Ще той фрукт, тобто тушка.

                    1022.10.12, 14:48Відповідь на 8 від Cole Haan

                    примерно так я и написала в заметке
                    То, о чем мы с тобой раньше говорили

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      21
                      попередня
                      наступна