хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

Те чого на жаль бракує Свободі

Для патріотів України: - Та що пройшла крізь вогонь і воду. Ті хто не об'єднався до виборів ніколи не об'єднаються в ВР, будуть ситуативні союзи, домовленості та інша націонал-демократична ющерівська мішура на благо утримання награбованого донецькою мафією.

Для комзомбі: - Всем сматреть видео! Варофка крисЮЛЯ занімалась сексам с Яценюком !


15%, 2 голоси

69%, 9 голосів

0%, 0 голосів

15%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
13

Коментарі

анонім

112.10.12, 08:03

А чого Свободі бракує?

    212.10.12, 13:47

    Краще лідера ніж Юля в нас вже ніколи не буд. імхо.

      312.10.12, 15:41Відповідь на 1 від анонім

      А чого Свободі бракує?Антибандитської справжньої кривавої боротьби, як і личить націоналістам, а не на виборах 2026 року
      Юля повинна була йти в авангарді націоналістичного опору, а зараз Юля показує свободі як потрібно боротись.
      Чому не повстала ЗУ, чому нема актів непокори зекам, чому терплять зеків суддів, силовиків, ... ?
      Чому люди сидять по хатах, чому мовний майдан похоронили, чому по Києву не ходять агітатори націоналісти, чому Україна не покрита, палатками, плакатами та надписами паплюжачими зеків ?

        412.10.12, 15:42Відповідь на 2 від Лінулька

        Краще лідера ніж Юля в нас вже ніколи не буд. імхо.Я також боюсь за неї, а головне не розумію чому вона не продається - зекам, Вона вже все всім довела, тепер слід як ющ продатись та легенько виграти вибори і потім нагнути бидло по повній - бо заслужило, Вона дура бореться

          512.10.12, 15:46Відповідь на 4 від stepan

          Тому що Вона єдиний справжній воїн в нашій політиці. Нажаль, бидло цього не розуміє. Десь читала фразу, яку не можу забути: "Наш народ визнає героїв героями ліше після їх загибелі". Боюсь, що так і буде з Тимошенко

            612.10.12, 16:10Відповідь на 5 від Лінулька

            Тому що Вона єдиний справжній воїн в нашій політиці. Нажаль, бидло цього не розуміє. Десь читала фразу, яку не можу забути: "Наш народ визнає героїв героями ліше після їх загибелі". Боюсь, що так і буде з ТимошенкоАга, ПРастам вигідніше любою ціною (ціною навіть зливу того ж зека єнакієвського) прибрати, лишень б ЮВТ не зачистила всю шулопонь й награбоване не відібрала

              712.10.12, 16:11Відповідь на 6 від stepan

              отож. закон джунглів. Або ти, або тебе

                813.10.12, 09:39Відповідь на 3 від stepan

                А хто перший по носу ригів у Львові клацнув? Коли вони закон про червоні ганчірки прийняли? Яценюк?

                  913.10.12, 09:52Відповідь на 8 від gatyla

                  сьогодні кримінальну справу шиють.

                    1013.10.12, 09:58Відповідь на 9 від uraha

                    Кому? Депутатам від Свободи? Вже був суд. За відмову виконання протиконституційного закону та протидію йому одному депутату від Свободи дали 1,5, іншому 2 роки умовно. Свобода подала апеляцію і буде йти впритул до ЄСПЛ.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна