хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Лохотрон продовжується.

Навіяно розмовою і моїми спостереженнями.

На вихідних в нашому місті по вулицях ходили студенти з анкетами соцопитування. Заходили в кожний двір (я мешкаю в приватному секторі). Не можу передати Вам словами, яке враження на мене справила анкета, яку я заповнювала.

Зараз поясню. Спочатку я просто перечитала питання, які були в анкеті. Нажаль, не додумалась сфотографувати цей лохотрон.unsmile  Так, дійсно лохотрон. Тому що питання та відповіді були побудовані таким чином, що лише лохи з лохторату ригів могли на таке купитися.
Ось деякі питання з анкети, які я запам"ятала.
1. В Дніпропетровську побудовані нові дитсадки і школи.
Як навашу думку, яка повинна бути віповідь? Розумна людина повинна відповісти "Так" або "Ні". Справді? Але у лохів все по-іншому. Відповідь вони повинні вибрати між "Это важно" или "Это неважно" (анкета була викладена на рідній мові донецьких). Тобто це викладається як факт, лише потрібно відповісти важливо це чи ні. Так, це важливо. Але ж я не бачила жодного новозбудованого дистадка. Навпаки, ситуація з дитсадками дуже складна. Сестра свою дитину майже рік влаштовувала в дистадок. Скінчилось тим, що заплатила 3тис. грн. вступних, щоб виділили місто.
2. Пенсіонерам підвищені пенсії Це важливо чи ні?omg
 Так, підвищення на 7грн. дійсно дуже важливеbazar

3. В місті побудовані нові дитячі майданчики.
Для довідки: перед останніми виборами мера в Дніпрі справді були побудовано багато дитячих майданчиків. Але вони були побудовані за рахунок Загіда Краснова, який обирався в мери, але перемогу отримав чинний мер від ригів Куліченко, а Краснов зараз під слідством, бо заважає діючій владі.
4. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, - депутат по вашому округу. Знаєте ви його чи ні?
 Вперше чула його прізвище і так не можу згадатиlol  Далі йшов перелік його ініціатив і все такі ж відповіді - важно це чи ні. Так, ініціативи дійсно важливі. Але ж я ніде не бачила їх втілення.

Під анкетою було запитання: якщо вибори відбудуться наступного тижня, за кого ви проголосуєте? І перелік у квадратиках: ПР, КОД, КПУ, інше.  Доречі, ВО Свободи в переліку взагалі не було. Мій батько в анкеті ставив галочку в "Іншому" і був здивований цим фактом.

Дівчата з анкетами були мої знайомі, тому я взяла в них заповнені анкети переглянути. В кожній другій анкеті в графі голосування стояла галочка в квадратику "ПР"hammer

Отак працюють соцопитування, на основі яких потім і видаються висновки для лохторату, що ПР підтримують більшістьfoo Доречі, запитала в дівчат, що їм за це заплатять. 200грн. за день. Бандюки грошей не жалкуютьяmoney

Отака фігня, малята. Так що лохотрон продовжується. Голосуйте за ПР і буде вам покращення ще вчора. Руїну подолано. Тепер тут буде котлованsuicide


ПС. Мої замітки не потрапляють у стрічку. Тому, якщо вважаєте важливою цю інформацію, будь ласка, розповсюджуйте.

1%, 1 голос

42%, 28 голосів

1%, 1 голос

36%, 24 голоси

19%, 13 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
40

Коментарі

Гість: Taurus_ ua

14.07.12, 10:39

Бандюганов уже остановит только взбесившийся народ.

    24.07.12, 10:50

    Саме це і називається - маніпулювання суспільною думкою. А потім на основі таких анкеток вони і розповідають, що армія прихільників рИгіАНАЛів зростає щодня.

      34.07.12, 10:51Відповідь на 2 від Золото 750*

      Саме це і називається - маніпулювання суспільною думкою. А потім на основі таких анкеток вони і розповідають, що армія прихільників рИгіАНАЛів зростає щодня.отож. тому я виклала свою думку, щоб усі розуміли, як проходять соцопитування

        анонім

        44.07.12, 10:54Відповідь на 2 від Золото 750*

        Саме це і називається - маніпулювання суспільною думкою. А потім на основі таких анкеток вони і розповідають, що армія прихільників рИгіАНАЛів зростає щодня.а треба поступати просто,брати анкетку,й ненароком "псувати",потім виклалдати в інтернет,як факт брехні.
        Й все.Пропонують заповнити - не відмовляйтеся,але коли є сторонні свідки,тупо відбирайте того листочка.
        Й на всенародні оглядини. То законно.

          Гість: Pamadka*

          54.07.12, 10:55

          кашмар...я типерь тоже буду внимательна к анкетам...хотя я их не заполняю никогда если чесно..потому шо это как ты говоришь ЛОХОТРОН.....

            64.07.12, 10:56Відповідь на 4 від анонім

            Запитаю в дівчат. Якщо вони ще не здали ці анкети, випрошу хоч одну для звіта.

              74.07.12, 10:59Відповідь на 1 від Гість: Taurus_ ua

              Бандюганов уже остановит только взбесившийся народ.це точно. але ми ще, схоже, не взбісились

                84.07.12, 11:01Відповідь на 5 від Гість: Pamadka*

                кашмар...я типерь тоже буду внимательна к анкетам...хотя я их не заполняю никогда если чесно..потому шо это как ты говоришь ЛОХОТРОН.....я тоже раньше не попадала на анкеты, но эти пришли домой. Пришлось

                  Гість: Pamadka*

                  94.07.12, 11:03Відповідь на 8 від Лінулька

                  кашмар...я типерь тоже буду внимательна к анкетам...хотя я их не заполняю никогда если чесно..потому шо это как ты говоришь ЛОХОТРОН.....я тоже раньше не попадала на анкеты, но эти пришли домой. Пришлосьа я отказываюсь даже если приходят...просто говорю не хочу и всё...

                    104.07.12, 11:03Відповідь на 9 від Гість: Pamadka*

                    кашмар...я типерь тоже буду внимательна к анкетам...хотя я их не заполняю никогда если чесно..потому шо это как ты говоришь ЛОХОТРОН.....я тоже раньше не попадала на анкеты, но эти пришли домой. Пришлосьа я отказываюсь даже если приходят...просто говорю не хочу и всё...а я любопытная, стало интересно

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      11
                      попередня
                      наступна