хочу сюда!

Oly

33 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 33-43 лет

Відеофіксація в сучасному спорті є необхідністю

Після матчу Україна-Англія я думаю сильно поменшало противників введення відеофіксації в футболі. Дуже вдалим прикладом застосування відеофіксації є хокей, ніхто не сперечається й всі вже впевнені що без відеофіксації хокей не можливий, а от в футболі чомусь вважається зіпсує динаміку гри. Як на мене хокей набагато динамічніша гра й нічого відеофіксація там не псує, й питань до суддівства нема, чим вона може зашкодити футболу я не можу зрозуміти.

Питань з голом нема по моєму.

Гру  Тєрі  рукою особливо добре видно по траєкторії м'яча на відеоповторі, тож навіщо збірній України динаміка й людський фактор коли вихід в чвертьфінал Євро 2012 судді успішно заблокували ?

До речі таке суддівство це пряма неповага до країни господаря чемпіонату, всім відомо що "Євро" це звичайний комерційний проект, й як правило судді дещо підсуджують господарям чемпіонату, що є правильно на мою думку, я  про любого господаря чемпіонату, хай господарі насолоджуються грою й радіють такому святу і не втрачають інтерес до Євро-2012 бо шоу повинно зберігати всі ознаки шоу, без фанатизму звичайно. Україні й підсуджувати не було чого, просто відсудити матч професійно було б достатньо.

З відеофіксацією чітко було б зрозуміти, що Україна забила гол, що в штрафній Англії була гра рукою яка зупинила м'яч при прокидці собі на хід й виході один в один на воротаря англійців гравця збірної України.

Тож потрібна чи ні в Футболі відеофіксація ?

100%, 16 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
9

Комментарии

122.06.12, 15:45

Я звичайно за відеофіксацію, на гру й динаміку вона ніколи не вплине бо завжди слід дати дограти гострий момент, а потім судити, що зараз і роблять судді й без відеофіксації.

Гость: Рус с kija

223.06.12, 05:03

323.06.12, 09:09Ответ на 1 от stepan

Після матчу за відеофіксацію висказався і сам Блаттер

423.06.12, 09:38

Відео зараз має бути ВСЮДИ!!!
        А тим більше там, де можливі СПІРНІ сітуації!
        Наприклад, я все життя проробив авіадіспетчером ПІД АУДІОконтролем ("Чорний Ящик" на літаку - а в нас 128-канальний магнітофон!), а зараз всюди вводять ВІДЕОзапис!
        І це є ДОБРЕ - бо це дісциплінує!!!
        Я купив АВТО-відеорегістратор за 1300 грн - то він мене вже СПАС ВІД ШТРАФІВ гривен десь на 3000!!!
        Одного разу спас навіть, коли ЗАБУВ включити "Запісь" - але ментам показав "Он дивись: бачиш "цяцьку" на лобовому склі? - вона ВСЕ ПИШЕ!"
        То він одразу "Ну ладно... езжайте!" - операція "гроші" зірвалася....
        **** КОРОЧЕ - ВІДЕО = НЕОБХІДНІСТЬ!!!

523.06.12, 10:21

Відеофіксація потрібна, але тільки з приводу незворотніх подій, скажімо --взяття воріт. При цьому воно має бути організовано так, аби не було необхідності переглядати повтори -- тобто, головний арбітр має отримувати однозначний сигнал взяття воріт. Якщо ж до перегляду повторів будуть прибігати у всих сумнівних випадках -- то буде вже не футбол.

623.06.12, 13:53

Тільки ЗА!

725.06.12, 14:01Ответ на 5 от я Бандерівець

Підтримую. І не обов'язково саме відео, можливо за допомогою інших електронних засобів. Щоб ліхтар за воротами загорявся - щось таке.
              Ну це ладно, а ви мені ось що поясніть. Це у мене в голову просто не вкладається. Якого Х... МАТЧІ ПРОФІ-КОМАНД СУДЯТЬ СУДДІ, КОТРІ Є НЕПРОФЕСІОНАЛАМИ? Банківський клерк, полісмен і тепе? Що це за маячня? Подію, за результатами якої здійснюється розподіл багатомільйонних сум, між іншим, судять не професіонали! Що, ФІФА та УЄФА такі бідні установи, що не можуть собі дозволити ще 50 співробітників? Котрі ВЕСЬ ЧАС БУДУТЬ ЗАЙМАТИСЬ ВИКЛЮЧНО ПИТАННЯМИ СУДДІВСТВА? Оце, нмд, взагалі безспірне питання. Треба почати хоча б з цього.

825.06.12, 15:07Ответ на 3 от uraha

Та знаю, але від цього не лекше

925.06.12, 15:09Ответ на 4 от Богдан Ляшко

згоден повністю, але даішників зараз зуд заборонив знімати при виконанні службових обов'язків.

1025.06.12, 15:10Ответ на 5 от я Бандерівець

Я згоден, але тільки перший рік використання покаже плюси й недоліки, а спробувати варто 100%.

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая