хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Цікаве співпадіння

Поїхав цього місяця сусід в 12-денний тур автобусний по Європі, приїхав й не може стримати емоцій, каже на самому початку поїздки вже з Польщі починаєш розуміти, що попав в інший світ, найбільше вразила Австрія, одним словом вернувся він з поїздки Європою й сказав (слова автора) - Після поїздки Європою реально починаєш розуміти в які .опі ми живемо.

Також зустрічався цього тижня з однокласником, працює в Харкові, але по роботі мотається по східній Україні, от і передавав враження від Луганської області (слова автора) - грошей заробити там реально нема де, за 30-40 гривень тобі машину вугілля розвантажать, будинки стоять заселені до третього поверху, дальше вікна розбиті хочеш плати квартплату, заселяйся й живи ...

От думаєш чому при такому рівні життя жителі СУ не рівняються на жителів ЗУ, не рівняються на Європу, що хорошого вони від сходу очікують і чим вони думають, а може люди не винні й за них все вже сказали ПРості донецькі хлопці ?

То як хочемо ми жити так і голосуємо виходить, а дали б відповідь собі на це просте питання перед голосуванням і побачили, що Грузія та Польща, Прибалтика ... Європа вже б не виглядали розумними та багатими родичами.


83%, 19 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

4%, 1 голос

13%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
11

Коментарі

119.06.12, 17:37

От нова ідея визріває в колі совчін, "нужен царь", а Проффесор чим не цар, обрали його тепер "чілом біть надо да пахать", ні хочуть іншого царя, а може пора зрозуміти, що вже не в період феодалізму живете й пора розвиватись інтелектом ?

    анонім

    219.06.12, 21:17

    Хочу, щоб мої діти дивились на гей-паради і мріяли вирости пі*арами... Хочу, щоб в школі моїх дітей отупляли християнством... Хочу християнство як державну релігію без права усіляким атеїстам та язичникам подавати голос...
    Хочу в ЄС.
    А якщо серйозно, то поверніть мені мою Батьківщину.
    PS "Мой адрес не дом и не улица..."
    PPS Східна Україна якраз на Європу й орієнтується. Якщо ти не в курсі, то один з базових пріоритетів ПР (згідно з передвиборчою програмою) - євроінтеграція.

      анонім

      320.06.12, 08:58

      Хочу жити краще, ніж живуть в Європі. Хочу жити в українській Україні, а не на совковому смітнику.

        Гість: Рус с kija

        420.06.12, 09:07Відповідь на 1 від stepan

        От нова ідея визріває в колі совчін, "нужен царь", а Проффесор чим не цар, обрали його тепер "чілом біть надо да пахать", ні хочуть іншого царя, а може пора зрозуміти, що вже не в період феодалізму живете й пора розвиватись інтелектом ?

          Гість: lkjmn

          520.06.12, 09:10

          Хочу жити, як люди.

            Гість: Ром@н_Сергеич

            620.06.12, 10:01

            Степа, там в Европе пиаастия в моде с гей парадами. Ты гомосеком будешь становится и принимать участия в гей парадах?

              720.06.12, 11:40Відповідь на 2 від анонім

              Згоден з написаним, я мав це на увазі, просто пора задуматись, що ми хочемо й чому цього нема, потрібно визначити свої пріоритети, а не гівно-пропаганду слухати.

                820.06.12, 12:21Відповідь на 3 від анонім

                Звичайно, це я так просто для порівняння навів.

                  920.06.12, 12:23Відповідь на 5 від Гість: lkjmn

                  Ага, не язик потрібно смикати, а забезпечити достаток людям, тоді й свідомість поміняється.

                    1020.06.12, 12:23Відповідь на 4 від Гість: Рус с kija

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна