хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Українські хакери викрали десятки мільйонів доларів

Служба безпеки України заявила про викриття транснаціонального злочинного угруповання гакерів, організованого та керованого громадянами України. Обсяг викрадених коштів сягає щонайменше 72 мільйонів доларів.

Служба безпеки України допитала шістнадцятьох мешканців Києва, Харкова та Луганська за підозрою в протизаконному доступі до рахунків іноземців у банках різних країн світу та викраденні не менш як 72 мільйонів доларів.

Про це повідомив представник СБУ Віталій Хлевицький, якого цитує Deutsche Welle. Він розповів, що операція тривала три роки в координації з ФБР США, правоохоронцями Великої Британії, Нідерландів, Франції, Німеччини, Кіпру та Латвії, які виявили злочинні структури цього угрупування за межами України.

За словами Хлевицького, злочинці діяли під прикриттям легально діючої комерційної структури, яка "під виглядом програмного забезпечення розповсюджувала спеціалізований комп'ютерний вірус "Conficer", за допомогою якого отримувала доступ до рахунків іноземців". Наразі СБУ лише допитала підозрюваних та вилучила комп'ютерну техніку. Очікується порушення кримінальної справи.

Один з розробників комп'ютерних програм, що користуються попитом на Заході, Денис Назаренко, пошкодував, що через групи шахраїв Україна постає в негативному контексті в світі: "Безумовно такі новини псують репутацію нормальним розробникам. Я знаю багатьох талановитих хлопців, які заробляють не менші гроші, але чесно", - сказав Назаренко.

Він спростував припущення про шкоду його бізнесу від викриття українських гакерів. За його словами, покупці його програмного забезпечення в країнах Заходу захищені від шахрайства законами своїх країн і їх не відлякує те, що вони купують інтелектуальну продукцію в українця.

З іншого боку, фахівець не виключив, що багато хто з хакерів може уникати відповідальності через підкуп правоохоронців та можновладців. На думку Назаренка, нинішня ситуація в Україні "не сприяє законним видам заробітку IT-фахівців, таким як аутсорсінг".

джерело life.pravda.com.ua

21

Коментарі

127.06.11, 23:12

Правоохоронці зараз стоять на захисті криміналітету. Їм немає коли займатися такими "мєлочамі"

    анонім

    227.06.11, 23:12

    Не верю

      327.06.11, 23:12

      они много не потеряют

        427.06.11, 23:16

        А я, коли почув повідомлення, то подумав: які талановиті хлопці у нас ще є.

          Гість: DeSssss

          527.06.11, 23:23Відповідь на 4 від аналдр

          так

            Гість: Old Cat

            627.06.11, 23:28

            гакери такі гакери

              Гість: bayok

              727.06.11, 23:36

              Новость уже не новая. Но + за то, что подсуетился.

                827.06.11, 23:54Відповідь на 7 від Гість: bayok

                Новость уже не новая.Но + за то, что подсуетился.
                Дааа... слегка зачерствела
                Но денег у них от этого меньше не станет

                  Гість: bayok

                  928.06.11, 00:09Відповідь на 8 від РХ

                  Новость уже не новая.Но + за то, что подсуетился.Дааа... слегка зачерствела
                  Но денег у них от этого меньше не станет
                  Я знаком с темой. больше всего меня прикололо, когда Росийский хакер продал за 100 баксов прожку с помощью которой поламали Уолстрит. И США чуть не хватила кандрашка. Помнишь этот теньтиль?

                    Гість: BIKETOWORK

                    1028.06.11, 00:17

                    шкода що вони не були РобІн -Гудами. Могли б і нам допомогти

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна