хочу сюда!
 

Галина

40 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 38-50 лет

Українські хакери викрали десятки мільйонів доларів

Служба безпеки України заявила про викриття транснаціонального злочинного угруповання гакерів, організованого та керованого громадянами України. Обсяг викрадених коштів сягає щонайменше 72 мільйонів доларів.

Служба безпеки України допитала шістнадцятьох мешканців Києва, Харкова та Луганська за підозрою в протизаконному доступі до рахунків іноземців у банках різних країн світу та викраденні не менш як 72 мільйонів доларів.

Про це повідомив представник СБУ Віталій Хлевицький, якого цитує Deutsche Welle. Він розповів, що операція тривала три роки в координації з ФБР США, правоохоронцями Великої Британії, Нідерландів, Франції, Німеччини, Кіпру та Латвії, які виявили злочинні структури цього угрупування за межами України.

За словами Хлевицького, злочинці діяли під прикриттям легально діючої комерційної структури, яка "під виглядом програмного забезпечення розповсюджувала спеціалізований комп'ютерний вірус "Conficer", за допомогою якого отримувала доступ до рахунків іноземців". Наразі СБУ лише допитала підозрюваних та вилучила комп'ютерну техніку. Очікується порушення кримінальної справи.

Один з розробників комп'ютерних програм, що користуються попитом на Заході, Денис Назаренко, пошкодував, що через групи шахраїв Україна постає в негативному контексті в світі: "Безумовно такі новини псують репутацію нормальним розробникам. Я знаю багатьох талановитих хлопців, які заробляють не менші гроші, але чесно", - сказав Назаренко.

Він спростував припущення про шкоду його бізнесу від викриття українських гакерів. За його словами, покупці його програмного забезпечення в країнах Заходу захищені від шахрайства законами своїх країн і їх не відлякує те, що вони купують інтелектуальну продукцію в українця.

З іншого боку, фахівець не виключив, що багато хто з хакерів може уникати відповідальності через підкуп правоохоронців та можновладців. На думку Назаренка, нинішня ситуація в Україні "не сприяє законним видам заробітку IT-фахівців, таким як аутсорсінг".

джерело life.pravda.com.ua

21

Комментарии

127.06.11, 23:12

Правоохоронці зараз стоять на захисті криміналітету. Їм немає коли займатися такими "мєлочамі"

  227.06.11, 23:12

  Не верю

   327.06.11, 23:12

   они много не потеряют

    427.06.11, 23:16

    А я, коли почув повідомлення, то подумав: які талановиті хлопці у нас ще є.

     Гость: DeSssss

     527.06.11, 23:23Ответ на 4 от аналдр

     так

      Гость: Old Cat

      627.06.11, 23:28

      гакери такі гакери

       Гость: bayok

       727.06.11, 23:36

       Новость уже не новая. Но + за то, что подсуетился.

        827.06.11, 23:54Ответ на 7 от Гость: bayok

        Новость уже не новая.Но + за то, что подсуетился.
        Дааа... слегка зачерствела
        Но денег у них от этого меньше не станет

         Гость: bayok

         928.06.11, 00:09Ответ на 8 от РХ

         Новость уже не новая.Но + за то, что подсуетился.Дааа... слегка зачерствела
         Но денег у них от этого меньше не станет
         Я знаком с темой. больше всего меня прикололо, когда Росийский хакер продал за 100 баксов прожку с помощью которой поламали Уолстрит. И США чуть не хватила кандрашка. Помнишь этот теньтиль?

          Гость: BIKETOWORK

          1028.06.11, 00:17

          шкода що вони не були РобІн -Гудами. Могли б і нам допомогти

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая