хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Підготовка макету для верстальщика

Підготовка макету для верстальщика

Якось я вже чіпав тему того, чи повинен дизайнер вміти верстати. Тоді ми майже всі зійшлися у думці, що дизайнер повинен як мінімум розуміти те, як буде зверстаний його макет. І відповідно розробляти дизайн веб-ресурсу таким чином, щоб верстальщик не городив костилів для реалізації заумних ефектів.

Оскільки розробка сайту — це командна, багатоетапна робота, то для досягнення якісного результату на етапі дизайн-верстка, потрібно пропрацювати не лише візуальну частину дизайну, а й продумати інтерактивні елементи. Тобто ті, які змінюють свій стан від дій користувача. Це відразу відкине багато запитань верстальщика типу: «а як ця кнопка буде підсвічуватись?». Читати далі »

2

Коментарі

Гість: no_matter

129.01.12, 23:32

иногда лучше дизайнеры, которые не умеют верстать: не такие шаблонные сайты получаются

    230.01.12, 00:05Відповідь на 1 від Гість: no_matter

    Думаю, шаблонність явно не наслідок того, що дизайнер розуміє верстку.

      Гість: no_matter

      330.01.12, 00:32Відповідь на 2 від sashock

      это как музыкальная школа - после нее люди ограничены тем, чему их научили. от шаблонности сложно избавиться.
      лично я, когда рисую макет, вообще не думаю о том, как стану верстать, чтобы не ограничивать себя.

        Гість: fevral7

        430.01.12, 00:54

        для меня верстка такая муть...и скука ,а учитывать пожелания приходится уж

          530.01.12, 11:48Відповідь на 3 від Гість: no_matter

          Порівняння з музичною школою не коректне, тобто, по-вашому, школа дизайну обмежує дизайнера...
          Якщо ж ми говоримо про верстку, то це суміжна дисципліна, без якої дизайнер може успішно працювати.

          Знання правил дає можливість коректно їх обходити. Тай веб-дизайн — це більше створення інструменту для досягнення цілей клієнта, а не спосіб самовираження дизайнера.

            630.01.12, 11:53Відповідь на 4 від Гість: fevral7

            Так вам не потрібно її любити чи верстати самому, просто потрібно розуміти її. Це як пром-дизайнер повинен розуміти матеріали з яких буде зроблено його продукт.

              Гість: no_matter

              730.01.12, 11:59Відповідь на 5 від sashock

              я где-то упоминал школу дизайна? вы еще про полицейскую академию напишите
              в муз. школе основа занятий - зубрежка муз. произведений.
              разницу уловили?

              "Якщо ж ми говоримо про верстку, то це суміжна дисципліна, без якої дизайнер може успішно працювати. "... и? я где-то утверждал обратное? что вообще вы имели ввиду?

              "Тай веб-дизайн — це більше створення інструменту для досягнення цілей клієнта, а не спосіб самовираження дизайнера."
              поэтому уанет так страшен

                830.01.12, 12:42Відповідь на 7 від Гість: no_matter

                я где-то упоминал школу дизайна? вы еще про полицейскую академию напишите
                в муз. школе основа занятий - зубрежка муз. произведений.
                разницу уловили?
                Ви говорите, що муз школа обмежує музиканта, відповідно вашій логіці — дизайн школа обмежує дизайнера, фото школа — фотографа і т.д. Відчуваєте аналогію?

                Те, що в будь-якій школі є дисципліни, які вам особисто не цікаві, це не означає, що вони обмежують інших. А навпаки розширають крогозір.

                поэтому уанет так страшенУанет/рунет такий страшний по причині, що поріг входу в професію низький і кожен, хто навчився клацати пару кнопок у фотошопі вважає себе дизайнером... не чувши ні про композицію, ні про правила роботи зі шрифтами...