хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Яким повинен бути комп’ютер для дизайнера

Яким повинен бути комп'ютер для дизайнера

Коли я починав займатись веб-дизайном (ще у студентські роки) в мене постало питання, який комп’ютер мені потрібен, щоб комфортно працювати. У той час я був дуже обмежений у бюджеті, тому комп зібрав не найкращий. Працювати доводилось за 15 ЕПТ-монітором, а це ще той «кайф» :) Пройшов час і я вже встиг змінити декілька конфігурацій, тому можу трохи підсумувати свої відчуття стосовно комп’ютерного заліза (з оглядкою на потреби веб-дизайнера). Звісно, ми всі повинні розуміти, що комп’ютер — це лише інструмент і сам по собі не здатен підняти рівень наших робіт до небачених висот :) Читати далі »

1

Коментарі

Гість: tiraz

12.08.12, 23:45

Дочитал и процитировал чуть ниже часть текста.
Добавлю от себя, какой именно монитор нужен Вы так и не порекомендовали. Добавлю от себя, процитированное ниже хрень на 90%, не уступают ЭЛТ монитором сейчас только мониторы с S-IPS Н-IPS матрицами. Таких мониторов дай бог чтоб 10% от общей массы. Потому как купить Монитор 30" Dell UltraSharp U3011 могут себе позволить далеко не все Так что лучше старый PRO-фессиональный недоубитый ЭЛТ SONY 21"

"Зараз технології ЖК-моніторів стрибнули далеко вперед і по якості зображення вони не поступаються ЕПТ-шкам."

    23.08.12, 11:15Відповідь на 1 від Гість: tiraz

    Студії можуть собі дозволити і недешеві ЖК монітори. Ми ж говоримо більше про фрілансерів, для яких підійдуть і моделі менш пафосні. Вибір доволі широкий за різну ціну http://hard.rozetka.com.ua/monitors/c80089/21362=8695%2C8696%2C8697%2C8698;22050=11608/

    Контори, в яких ЕПТ-монитори 100-літньої давності, хоч і якісні на той момент, у мене викликають лише співчуття до людей, які за ними працюють. Бо той же Монитор 30" Dell UltraSharp U3011 за 10 000 грн, для компанії невеликі гроші. Та й для фрілансера теж підйомна сума.