хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Про саморобні фірмові конверти для дисків

Про саморобні фірмові конверти для дисків

Продовжуючи тему плюшок хочу поділитись ще одним способом скласти на вашого клієнта враження, що робота виконана більше ніж на 100%.

Розробляючи будь-який матеріал, ми передаємо результат своєї роботи в електронному вигляді на цифровому носії (CD або DVD-диски) особисто замовнику, або просто в електронному листі без використання фізичного носія. Все залежить від наміченого способу роботи з клієнтом.

Суть способу проста і полягає у оформленні фірмового конверту для диску. Це не лише складе враження більш якісної роботи, але й дасть можливість згадати контактні дані розробника. Читати далі »

11

Коментарі

17.07.11, 10:57

Дякую за веселе та фахове оповіданнячко!
Якщо Ви не заперечуєте, то я зробив "копіпаст" на форумі "Поштовх":
http://www.forum.poshtovh.org.ua/index.php?topic=3082.msg28377#msg28377
Природньо з лінком на сайт автора.
Щоб не пропускати Ваших повідомлень та не загубити Вас в безмежному болоті Інтернету, пропоную встановити статус "друзів", а щоб добрі люди більше дізналися про Ваші вигадки запрошую сюди своїх добрих друзів.

    27.07.11, 11:30

      37.07.11, 15:54Відповідь на 1 від Східняк

      Звичайно я не проти "копі-пасту" з беклінком на оригінал. Радий, що вам сподобалась стаття.

        47.07.11, 23:40

          57.07.11, 23:50Відповідь на 4 від Горянка

          Дакую

            68.07.11, 09:52

            Прикольно

              Гість: tiraz

              72.08.12, 23:50

              Вы простите, но добавлю немного отсебятины по теме.
              1 - Согнуть ровно по линии плотную бумагу это почти игра в рулетку.
              2 - При цифровой печати на сгибе треснет/отвалится краска (струйная печать не рассматривается, она не продаваема серьёзным компаниям)
              3 - Качество порезки ножницами... или лобзиком под линейку.... Это не продать!
              Статья скорее всего для "домашнего" применения. Если не прав, поправьте меня.
              Если нужны продаваемые конверты для CD DVD дисков, пишите )))

                83.08.12, 11:01Відповідь на 7 від Гість: tiraz

                1. Зігнути можна рівно за допомогою лінійки.
                2. Ви не уважно читали статтю. Тут якраз вся суть у тому, щоб в домашніх/офісних умовах, ШВИДКО зробити презентабельний конвертик, а не віддавати роботу у пластиковій коробці.
                3. Ніхто це не продає. Клієнт не платить за цю роботу, вона йде як приємний бонус.