Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

іРуся

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-58 років

Тренденції веб-дизайну в 2013 році

Тенденції веб-дизайну в 2013 році

Якось, різдвяного вечора мені прийшла ідея про те, що було б цікаво дізнатися думки відомих (в тій чи іншій мірі) в уа/ру-неті людей з приводу тенденцій веб-дизайну. Адже за вікном вже новий 2013 рік, мафія прокидається клієнти повертаються із святкових канікул, а розробники закочують рукава перед новими проектами та перспективами.

Мені не хотілося просто перекладати якусь західну статтю на цю тему, адже їх реалії трішки відрізняються від наших. А тому потрібно робити певну поправку «на вітер». Я відразу розіслав кільком людям два коротенькі запитання: — «Які тенденції ру/уа-нету в 2013 році? У технічному й візуальному плані, а також загальній поведінці користувачів. На що потрібно звертати увагу веб-розробникам (особливо веб-дизайнерам), щоб бути на гребні технологічної хвилі?». Відповіли не всі… і не відразу, але приємно, що більшість попри свою велику завантаженість мінімум не ігнорує і охоче йде на контакт. За що їм велика дяка!

Отже, в головних ролях: Дмитро Карпов, Геннадій Осіпенко, Денис Суділковський, Микита Лук’янець та Сергій Рачок. Читати далі »

0

Коментарі

Гість: fevral7

11.02.13, 09:36