хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

25 корисних шорткатів для Photoshop, про які ви могли не знати

25 корисних шорткатів для Photoshop, про які ви могли не знати

В цій статті наведено 25 найкорисніших поєднань клавіш (шарткатів) в Photoshop, котрі ви можете використовувати для підвищення своєї продуктивності. Одні з них використовуються рідко, інші — доволі часто, а деякі взагалі доступні лише в Photoshop CS5. Маю надію, що кожен з вас знайде нові та корисні комбінації. Отже, почнемо! Читати далі »

2

Коментарі

Гість: egor4ik

110.09.12, 15:32

Треба було зробити таблицю. Орієнтуватися легше і роздрукувати можна. Дуже добре, що сайт на українській мові. Я всі сайти і блоги українською мовою додаю в обране.

    210.09.12, 15:44Відповідь на 1 від Гість: egor4ik

    Якось про варіант з таблицею і не подумав. Можливо, добавлю окремим файлом до статті.

      Гість: egor4ik

      310.09.12, 15:57Відповідь на 2 від sashock

      Можна зробити таблицю в Word, запакувати, викласти на сайт і зробити ссилочку - завантажити таблицю. Або щось в цьому роді.

        416.09.12, 15:08Відповідь на 3 від Гість: egor4ik

        Я тут знайшов готові шпалери з хоткеями для photoshop, illustrator, indesign, flash https://dl.dropbox.com/u/23030017/prodesign/hotkeys.zip

          516.09.12, 21:08

          вопрос, а возможность переключения на своем сайте (укр-ру) сделать можете? м не не тяжело читать, но делать сайт такого назначения для малой категории как минимум глупо.( а горячие клавиши в таблице были бы удобнее)

            616.09.12, 23:00Відповідь на 5 від ГроГалораГран

            вопрос, а возможность переключения на своем сайте (укр-ру) сделать можете? Найближчим часом не передбачається. Т.я. підтримувати дві версії контенту важко

              717.09.12, 01:31Відповідь на 6 від sashock

              ммм так, раздел приёмы и уроки следует разбить по подразделам, отдельно фотошоп, отдельно иллюстратор и остальные, так как при заполнении раздела разбить все равно придется, а разбивка в начале избавит от мороки переводить новости с подразделов

                817.09.12, 01:32Відповідь на 6 від sashock

                инструменты так-же стоит разделить ИМХО

                  918.09.12, 13:20Відповідь на 3 від Гість: egor4ik

                  Як бонус виклав всі шорткати в один pdf-файл у вигляді таблиці, який зручно роздрукувати. https://dl.dropbox.com/u/23030017/prodesign/Photoshop-shortcuts.pdf
                  Буду вдячний за лайки статті!

                    Гість: egor4ik

                    1018.09.12, 13:36Відповідь на 9 від sashock

                    "Это другое дело. пасибо за работу