О сообществе

Співтовариство патріотичного спрямування. Націоналістичний рух. Невідома історія України. Інформаційна просвіта суспільства. Дискусійний клуб щодо політичних кроків влади і опозиції. Обмін досвідом інформаційної боротьби з антиукраїнськими діями на теренах України і сусідніх держав.
Вид:
краткий
полный

ВАРТА

Що змінилося в Україні

 
Пишуть мені московити різні коментарі приходиться робити такі відео) Хто автор пісні Ой не світи місяченьку ?

Жаль що ми не знаємо  хто  автора цієї  чудової пісні.  Автором пісні міг бути чоловік який писав від імені жінки  але  швидше за все автором  цієї пісні була жінка, тільки жінка  могла написати  про свого коханого такі слова  "А я скажу своїй ненцi, що сходить сонечко"

Чоловікові  якось неприродньо возвеличувати свою  кохану,  чоловік може сказати  «ти моє сонечко»  цими  словами він  буде вказувати що жінка сонечко  але  це сонечко тільки його , він не скаже  що сходить сонечко.

Жінки навпаки спроможні обожнювати чоловіка. Колись в підручнику по психології читав - жінкам потрібно обожнювати свого чоловіка і весь час  його хвалити,  якщо жінка цього  не буде робити то чоловік піде від неї і знайде ту яка  буде його обожнювати і хвалити )))

Закоханий чоловік теж може ідеалізувати жінку але по іншому, він може не звертати уваги на недобрі слова коханої, може не бачити поганих вад її характеру, але чоловік не здатний на почуття які має жінка.

Книга Еклезіаста яка знаходиться в Біблії так описує кохання чоловіка «Яка ти прекрасна кохана моя і немає на тобі п’ятна» визначальне слово в коханні чоловіка це слово «моя». Чоловік готовий ідеалізувати жінку але ця жінка повинна бути лише його і якщо кохана сонечко то це сонечко теж його і воно сходить лише для нього. Тому думаю цю пісню написала жінка, тому що пісня не характерна для психології чоловіка.Текст  пісні  можна переглянути тут

Страницы:
1
2
3
4
5
6
8
предыдущая
следующая