О сообществе

Співтовариство патріотичного спрямування. Націоналістичний рух. Невідома історія України. Інформаційна просвіта суспільства. Дискусійний клуб щодо політичних кроків влади і опозиції. Обмін досвідом інформаційної боротьби з антиукраїнськими діями на теренах України і сусідніх держав.

Топ участников

Вид:
краткий
полный

ВАРТА

Хорошковского уволят из-за дружбы с Кадыровым?

  • 06.04.11, 11:22
«Украинская народная партия требует у президента Украины отправить в отставку главу СБУ и министра иностранных дел за допуск в Украину президента Чечни Рамзана Кадырова, который в декабре 2009 года призвал руководство России ликвидировать украинскую государственность», — заявил правозащитник, член правления УНП Степан Хмара. Так политик прокомментировал неофициальный визит Кадырова в Украину, который посетил боксерский поединок, организованный промоутерской компанией братьев Кличко.

Хмара напомнил, что «согласно украинскому законодательству, иностранец, который призвал к уничтожению государственности, должен быть объявлен персоной нон-грата». «МИД должно было официально запретить Кадырову въезд в Украину, а СБУ — депортировать чеченского политика в случае нарушения этого запрета», — считает член Правления УНП. По его словам, «руководители этих двух ведомств должны немедленно подать в отставку за невыполнение служебных обязанностей, а новый руководитель МИД — объявить Кадырова персоной нон-грата». Хмара выразил сожаление, что «фактическим организатором визита чеченца-украинофоба стал лидер партии «УДАР» Виталий Кличко, который позиционирует себя как украинский патриот».

Джерело: Тарасова Правда

Виставка "Народна війна" у Могилянці

Музейну експозицію розроблено дослідниками Київської організації Товариства Меморіал ім. В.Стуса впродовж 2008-2009 рр. на основі опрацювання близько 1500 архівних справ з державних та галузевих архівів 18-ти областей України. Виставку присвячено питанням національно-визвольної боротьби українців у період від розпаду Російської імперії до Голодомору й етноциду 1932 – 1933 рр., зокрема, національній самоорганізації українства в 1917... році на власній етнічній території та в діаспорі, державотворчим змаганням українства й повстанському рухові в Україні. Новизною виставки є неупередженість викладу матеріалу, наочність й ілюстративність викладу, наведення узагальнених статистичних даних щодо динаміки державотворчого та повстанського руху, загального числа повстанських загонів та їхньої кількості по окремих регіонах України. http://volya.ck.ua/forum/viewtopic.php?p=57185#57185

Володимир В'ятрович про гуманітарну політику Януковича

  • 05.04.11, 23:32


У рамках рубрики «Веб-конференції» ви можете поставити запитання колишньому директор архіву СБУ, історику Володимиру В’ятровичу.

Надсилайте запитання до вечора п’ятниці 8-го квітня.
Відповіді будуть оприлюднені на початку наступного тижня.

Володимир В’ятрович, науковець, історик, директор Центру досліджень визвольного
руху. З жовтня 2008-го року по березень 2010-го – директор Галузевого
державного архіву Служби безпеки України в Києві.

На даний момент Володимир В’ятрович у Гарвардському університеті досліджує архів одного з керівників Організації українських націоналістів, Миколи Лебедя.

Автор монографій: «Рейди УПА теренами Чехословаччини», «Армія безсмертних.
Повстанські світлини», «Ставлення ОУН до євреїв. Формування позиції на тлі катастрофи».
http://www.voanews.com/ukrainian/news/ukraine/yanukovych-humanitarian-policy-119269154.html

Книгозбір «ВАРТИ»

Книгозбір «ВАРТИ» ---
--- Під цим гаслом розміщуймо короткий опис книг, що сподобались та відповідають головним напрямкам співтовариства. При розміщенні нової книги у «мітках» вказуйте слово «книгозбір» для зручного пошуку.

Отже – раджу прочитати всім друзям, хто ще не читав, книгу ---

Василь Кожелянко
"Д е ф і л я д а    в    М о с к в і"
Роман

Написано: 1997 року
Опис: Основою сюжету стала альтернативна історія про перемогу військ Вермахту і Української повстанської армії як найбільш боєздатної частини цих військ під час Другої світової війни. Червону армію відкинули за Урал, Гітлер і Бандера приймають парад на Червоній площі в Москві. По суті у художньому просторі книжки Україна постає геополітичною потугою, яка у Другій світовій війні здолала Росію і протистоїть Німеччині. Твір написано в гумористичному стилі. Його можна вважати похідним від фольклорно-анекдотичної традиції.

Роман «Дефіляда в Москві» — лауреат премій «Гранослов» та журналу «Сучасність». Переможець акції «Книжка року 2000».

Трикутник з однією стороною

  • 05.04.11, 21:54
Віктор Федорович знову пожартував. І жарт вийшов першокласний, гідний 1 квітня, хоча відповідний указ було підписано днем пізніше.
Йдеться про Національну тристоронню соціально-економічну раду, покликану, як зазначено в цьому документі, забезпечити «ведення соціального діалогу в Україні».

пункт перший указу:

«Утворити Національну тристоронню соціально-економічну раду (далі – Національна рада) як постійно діючий орган»

пункт другий указу:


«Призначити визначених сторонами соціального діалогу національного рівня співголів Національної ради:

від сторони органів виконавчої влади – Тігіпка Сергія Леонідовича – Віце-прем’єр-міністра України – Міністра соціальної політики України;

від профспілкової сторони – Хару Василя Георгійовича – керівника Спільного представницького органу профспілок на національному рівні;

від сторони роботодавців – Фірташа Дмитра Васильовича – голову Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні».

Ось де високий клас! Хоч яку зі «сторін соціального діалогу» візьми – всюди те саме. Скрізь владна олігархія України в особі її економічних та політичних репрезентантів.

http://www.ut.net.ua/Politics/20069

19%, 6 голосов

0%, 0 голосов

3%, 1 голос

77%, 24 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Прем'єра фільму Олексія Бобровникова

  • 05.04.11, 18:43
Сьогодні, у вівторок - 5 квітня опівночі, 00.00, на телеканалі "Інтер""Катинь: листи з раю"Через якийсь час після того, як фільм був уже закінчений і змонтований, я натрапив на книгу відомого психолога Вадима Ротенберга.

У цій книзі психолог описав ідею "навченої безпорадності". Цьому синдрому схильні всі - примати, люди; будь-якого з істот класу "ссавці" властиве це властивість.

Навчена безпорадність - це коли тварина в клітці, схильне до ударам електроструму, перестає шукати місце в якому йому не загрожує небезпека.

У випадку з тваринами таке місце завжди є - наступивши на педаль, можна вимкнути струм, що подається експериментатором на підлогу камери. І, знайшовши цю точку, отримати свободу і полегшення.

Але хоча порятунок десь поруч, зламане істота сідає в кутку і покірно чекає нового удару - на науковій мові це називається "зникнення пошукового поведінки ".

Коли у живих істот пропадає так звана "пошукова поведінка ", вони приречені.


http://www.istpravda.com.ua/columns/2011/04/5/34515/

Коломойський нагородив Януковича. Фашизм труситься від страху

  • 05.04.11, 16:23
На європейському єврейському форумі президент Віктор Янукович був відзначений нагородою за послідовну боротьбу проти героїзації фашизму.

Номінації присуджувалися учасниками форуму шляхом голосування.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель одержала нагороду "За послідовну позицію в підтримці Ізраїлю". Екс-прем'єр Іспанії Хосе-Марія Аснар відзначений нагородою за послідовну боротьбу з делегімітацією єврейської держави.

Як відомо, президентом форуму є Ігор Коломойський.


Ключові слова для пошуку: маразм

Джерело: Українська Правда

Росії не сподобалися японські підручники

Росії не сподобалися японські підручники для середньої школи

Міністерство закордонних справ РФ виступило з критикою підручників історії, географії та суспільствознавства, допущених міністерством освіти Японії для використання у середніх школах.

У заяві російського МЗС йдеться, що використання в японських середніх школах підручників з формулюваннями про «незаконну окупацію» південних Курильських островів свідчить про те, що у підростаючого покоління в Японії формують недружнє ставлення до сусідньої держави.

Російська сторона наполягає, що «суверенітет Росії над зазначеними землями не підлягає сумніву».

Зовнішньополітичне відомство висловило жаль з приводу того, «в якому недружньому дусі у Токіо продовжують формувати у підростаючого покоління ставлення до сусідньої держави».

Нагадаємо, Росія також раніше висловлювала претензії і з приводу українських підручників, після чого Україна і Росія домовилися створити робочу групу у складі вчених-істориків з підготовки єдиного навчального посібника для вчителів історії.

Міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник вже пообіцяв, що з 1 вересня в школах України 11-класники вчитимуться по новому підручнику історії України, який буде «об’єктивним».

Джерело>>>


77%, 33 голоса

5%, 2 голоса

0%, 0 голосов

12%, 5 голосов

7%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

"ВАРТА" в інтернеті

  • 05.04.11, 00:15
Замітки співтовариства "ВАРТА" публікуються
також в:

Лінки.Канали новин.Товариство
"Варта"


Facebook

Livejournal

Список буде
розширюватись

ВАРТА


Юзеф Брандт “Варта над Дніпром”

                                          Шановні учасники і читачі співтовариства «ВАРТА»!

        Вітаю Вас з відкриттям нашого спільного проекту, який покликаний об’єднати і згуртувати на одному інформаційному терені всіх тих, кому не байдужа доля України. Хто народився або оселився на цій Богом освяченій землі з її власною історією, традиціями, цінностями і абсолютно унікальною культурою.

Співтовариство радо прийматиме учасниками всіх, хто може гордо себе ідентифікувати як "патріот", сміливо називати себе "націоналіст", не вважає образою прізвиська "бандерівець", хто не розмінює Україну на вождів і псевдопатріотів і має за життєве кредо - "Україна понад усе!"

З тих пір, як Україна стала незалежною, ворогів у неї ніколи не бракувало. Сусіди, які живилися за рахунок нашого народу, дуже не хотіли, щоб цей народ мав свою державу. Бо державу підкорити набагато важче, ніж територію; населення підпорядкувати набагато легше, ніж націю!

Перевертні і яничари, манкурти із втраченою національною пам’яттю стали основним козирем у боротьбі проти незалежної Української держави. А головною зброєю стали різні ідейки і теорійки, які мають розхитувати національну самосвідомість нашої спільноти, розсівати зерна меншовартісності, відбирати історичну пам’ять.

Мета нашого співтовариства – це утвердження української ідеї, яка століттями пробивалася із темряви гноблення до світла свободи – це самостійна, незалежна, соборна, демократична, національна держава Україна!

Публікації у нашому співтоваристві можуть містити актуальні питання, хто ми, українці, якого кореня; чому на двадцятому році незалежності нам ще так далеко до справжньої незалежності; чому дехто, як той манкурт, втратив історичну пам'ять і що треба, щоб її повернути йому; як українофоби з різних гілок влади пропагують антиукраїнську політику і через інформаційні джерела маніпулюють свідомістю недозрілого до Нації населення.

Чому саме «ВАРТА»?
Бо немає іншого шляху, як постати пильною ВАРТОЮ, щоб протистояти інформаційній навалі її ж зброєю, але правдиво-хлисткою, вдосконаленою і примноженою.