хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Масова втеча росіян з Росії в Україну

За повідомленням українського держкомітету статистики, минулого року на ПМП в Україну втекло з путінської Росії більше 19,5 тисяч росгромадян. Росія займає перше місце за кількістю іммігрантів в Україну.

За словами голови відділу міграційних досліджень українського Інституту демографії Олексія Позняка, найбільший приток мігрантів йде з приреченої путінської Росії, що будує зараз чекизм-путінізм за планом Путіна. Раніше росіяни будували комунізм за Заповітами Ілліча.

«Більше всього їдуть з Росії», — підтвердив журналістам Олексій Позняк.

Представник Інституту демографії Олексій Позняк не виключає загрози національній безпеці України від напливу росіян з їх віковим тоталітарним менталітетом, чужим українцям, і зазначає, що в умовах великої кількості росіян є ризик порушення цілісності українського суспільства.

«Це також ризик створення замкнутої діаспори, яка живе за власними законами», — попереджає Позняк.

22

Коментарі

11.03.12, 23:47

какие страсти...

    21.03.12, 23:49Відповідь на 1 від aleksandrinna

    какие страсти...Такі да

      31.03.12, 23:49

      А де ж кордони? Прикордонна служба?

        анонім

        41.03.12, 23:54

        Місцевих моцкалів мало -- так вони ще звідти пруть!. А що кажуть, що в московщині життя краще? То виходе до нас дурні їдуть?

          Гість: Ogin

          51.03.12, 23:54

          Я так не думаю...

            61.03.12, 23:56Відповідь на 3 від uraha

            А де ж кордони? Прикордонна служба?Кордони на місці, і прикордонники знизують плечима, бо безвізовий режим, блін!

              71.03.12, 23:57Відповідь на 5 від Гість: Ogin

              Я так не думаю...Факти, казали, вперта річ.

                81.03.12, 23:58


                Росіяни готують плацдарм для майбутніх виборів
                А прикордонники зовсім не на документи заглядають

                  91.03.12, 23:58

                  Назад їх депортувати

                    101.03.12, 23:58Відповідь на 4 від анонім

                    Місцевих моцкалів мало -- так вони ще звідти пруть!. А що кажуть, що в московщині життя краще? То виходе до нас дурні їдуть?Мабуть готують референдум по другій державній мові.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна