хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

"Путін, Росія і Захід" ефір Бі-Бі-Сі.

Путін був готовий зупинити "помаранчеву революцію" силою.

П'ятниця, 27 січня, 2012 p., 09:39 GMT 11:39 за Києвом  Бі-Бі-Сі

Чим більше Захід підтримував демократичні рухи на кордонах Росії, тим авторитарнішим ставав режим Владіміра Путіна. Такий висновок роблять автори другої частини документального фільму  "Путін, Росія і Захід", що вийшов в ефір Бі-Бі-Сі.

Значна частина другої серії, яка називається "Загроза з боку демократії" (Democracy Threatens), присвячена "кольоровим революціям" в Грузії та Україні, а також ролі, яку відігравала Москва у цих подіях.

"Помаранчева революція" стала серйозною поразкою для Кремля, який "поставив на свого кандидата мільйони та репутацію Путіна", - йдеться у документальному фільмі, знятому на замовлення Бі-Бі-Сі.

У фільмі розповідається, що Владімір Путін приїхав до тодішнього президента України Леоніда Кучми, щоб обговорити, "як отримати такі результати на виборах, що захистили б російські інтереси".

Як згадує екс-президент України Леонід Кучма, Владімір Путін натякав йому, що він має жорстко діяти щодо опозиції. "Путін - людина жорстка", - задумливо говорить в кадрі Кучма. - "Певні натяки, так би мовити, були. Це не секрет. Але в лоб: "Давай танки на площу"- він не казав".

Екс-президент України Кучма розповідає, що Путін дуже не хотів приходу Віктора Ющенка до влади в Києві

Події в Україні змусили Кремль переглянути внутрішню політику. За словами політтехнологів, що працювали на Кремль, саме після цього почали створюватися прокремлівські молодіжні рухи.

17

Коментарі

Гість: lkjmn

130.01.12, 10:09

Менше слід всувати ніс в чужі справи і буде "всьо в парядкє"

    230.01.12, 10:09

    Деякі вже це все забули, нехай пригадають, чий "дружок" залити кров'ю Україну намагався.

      330.01.12, 10:19Відповідь на 2 від Люстерко

      Деякі вже це все забули, нехай пригадають, чий "дружок" залити кров'ю Україну намагався. І хай згадають,хто тоді закликав брати штурмом адміністрацію президента та громити-трощити все навколо.

        анонім

        430.01.12, 10:19

        Надавати "інтернаціанальну допомогу" улюблена забава москалів!

          530.01.12, 10:21

          Не мог Кучма танки выкотить. Просто - не мог.
          1. уровень поготовки механиков-водителе.
          2. Не факт, что тогда танки его бы и не сплющили.
          И хорошо, что понимал что не может.

            630.01.12, 10:28Відповідь на 3 від дТОЛЯізХорола

            Деякі вже це все забули, нехай пригадають, чий "дружок" залити кров'ю Україну намагався. І хай згадають,хто тоді закликав брати штурмом адміністрацію президента та громити-трощити все навколо.Я це добре пам'ятаю, бо кожен день молилася, аби ті її заклики не слухали,
            бо чоловік всі дні там був, одного разу навіть у ВР його занесли.
            "друг" і "подруженька" діяли хоч і з різних сторін, але з однією метою,..

              730.01.12, 10:41Відповідь на 3 від дТОЛЯізХорола

              Деякі вже це все забули, нехай пригадають, чий "дружок" залити кров'ю Україну намагався. І хай згадають,хто тоді закликав брати штурмом адміністрацію президента та громити-трощити все навколо.І хай подумають, на кого вже тоді працювалА ТОЙ політик, який закликав брати штурмом АП...........................Цікава історія складається... Але ж Українці сентиментальні. Нам що головне красива ПИЧКА та вміння талановито просльозитися в ПУТІНоїдоЗОМБОящику!

                830.01.12, 10:42Відповідь на 6 від Люстерко

                Деякі вже це все забули, нехай пригадають, чий "дружок" залити кров'ю Україну намагався. І хай згадають,хто тоді закликав брати штурмом адміністрацію президента та громити-трощити все навколо.Я це добре пам'ятаю, бо кожен день молилася, аби ті її заклики не слухали,
                бо чоловік всі дні там був, одного разу навіть у ВР його занесли.
                "друг" і "подруженька" діяли хоч і з різних сторін, але з однією метою,..
                Вже в той час вона почала знищувати Майдан.На жаль,пізніше досягла своєї мети.

                  930.01.12, 10:53Відповідь на 6 від Люстерко

                  Деякі вже це все забули, нехай пригадають, чий "дружок" залити кров'ю Україну намагався. І хай згадають,хто тоді закликав брати штурмом адміністрацію президента та громити-трощити все навколо.Я це добре пам'ятаю, бо кожен день молилася, аби ті її заклики не слухали,
                  бо чоловік всі дні там був, одного разу навіть у ВР його занесли.
                  "друг" і "подруженька" діяли хоч і з різних сторін, але з однією метою,..
                  А я всі дні і ночі провела на Майдані. І кожен день я чула і бачила, хто і як керував, хто до чого закликав. Хто просив бути толерантними, стриманими і доброзичливими, бо МИ Ж ВЕЛИКА МУДРА НАЦІЯ - УКРАЇНЦІ, а хто у цей час істеричним голосом КРИЧАВ : вперед до бою. МУДРІСТЬ ЛЮДСЬКА тоді взяла ГОРУ. Наша ОДВІЧНА МУДРІСТЬ знову переможе. Я ЗНАЮ! Я ВІРЮ!!!

                    1030.01.12, 10:59Відповідь на 9 від Julia Taneta


                    "друг" і "подруженька" діяли хоч і з різних сторін, але з однією метою,..
                    А я всі дні і ночі провела на Майдані. І кожен день я чула і бачила, хто і як керував, хто до чого закликав. Хто просив бути толерантними, стриманими і доброзичливими, бо МИ Ж ВЕЛИКА МУДРА НАЦІЯ - УКРАЇНЦІ, а хто у цей час істеричним голосом КРИЧАВ : вперед до бою. МУДРІСТЬ ЛЮДСЬКА тоді взяла ГОРУ. Наша ОДВІЧНА МУДРІСТЬ знову переможе. Я ЗНАЮ! Я ВІРЮ!!
                    Горлають тепер більш за все ті, у кого пам'яті немає, пам'ятати нічого, бо самі там не були.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна