хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Обшуки в офісах російського «Газпрому»

Лондонська «Файненшел Таймз» вважає, що обшуки в офісах російського «Газпрому» та його основних компаніях-клієнтах у Європі «покладуть початок політичного напруження у стосунках між Росією та Європейським Союзом». Неочікувані рейди у рамках антимонопольного розслідування ЄС мали місце в 10-и країнах ЄС, включно з Німеччиною та Чехією.

Єврокомісія має підстави підозрювати «Газпром» та його компанії в ЄС у перешкоджанні конкуренції в енергетичній галузі, що суперечить європейському законодавству. Тут зазначено, що початок цих сумнівів ЄС щодо чесності «Газпрому» у дотриманні ним ринкового законодавства Європи мав місце у час «газових війн» між Росією та Україною. Одним з приводів для такого розслідування ЄС стала скарга Литви, котра вважає, що «Газпром» є загрозою для її енергетичної безпеки.

Наслідки рейдів не обов’язково можуть загрожувати санкціями «Газпрому» та й в самій компанії в Москві зауважили, що «подібні перевірки є стандартними в рамках конкурентних правил ЄС».


23%, 5 голосів

73%, 16 голосів

5%, 1 голос

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
22

Коментарі

анонім

128.09.11, 18:35

Багато кому Газпром забезпечує непогиний кусок хліба з ікрою. Так що, все минеться.

    Гість: modus vivendi

    228.09.11, 19:44Відповідь на 1 від анонім

    давай,будем надеятся, что это им даром непройдет..тебе просто так..

      328.09.11, 20:45Відповідь на 1 від анонім

      Згоден. Відкупляться. Тай альтернативи газу поки немає.

        428.09.11, 21:01

        Можливо щось і зміниться на краще, але не сильно.

          528.09.11, 23:08

          Хіба не видно, що Саркозі й Меркель підкуплені? Хай би ще й наших потрусили, "реекспортерів"! Та й взагалі, Європа має купляти газ на вході в Україну. Бо в цьому "чорному ящику" крадуть злочинці Росії й України.

            Гість: Вуйко Любко

            628.09.11, 23:34

            Європа надто міцно сидить на кремлядській газовій голці.

              анонім

              729.09.11, 00:36

              Щось вони замислили

                829.09.11, 04:52

                А чого немає кнопки "Голосовать" ? Вибрати пункт можу, а проголосувати - ні

                  929.09.11, 09:34Відповідь на 8 від Yura-L

                  А чого немає кнопки "Голосовать" ? Вибрати пункт можу, а проголосувати - ніШкода, що немає! Але це напевне глюк i.ua...
                  Я теж у багатьох друзів не голосую і не залишаю коментарів, бо відсутні кнопки (і все це якось вибірково!)

                    Гість: lkjmn

                    1029.09.11, 09:54

                    Для того щоб вгамувати моцкалів треба відібрати у них ядерний кийок і наваляти підсрачників (можна і по інших частинах тіла)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна