хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

А от Вам і лідер!

Захід і США більше не роблть ставки на нинішню владу і опозицію в Україні. Вони починають "розкручувати" нам нового ЛІДЕРА!rofl
Впливова «Нью-Йорк Таймз» публікує розлогий матеріал із Києва від Ендрю Крамера, котрий не виключає, що нинішній чемпіон світу з боксу і лідер молодої політичної партії України – «Удар» – Віталій Кличко має можливості вийти в претенденти на політичній арені в Україні. Кличко ненадовго покинув свої приготування в Австрії до нового захисту світового боксерського титулу і приїхав до Києва з політичною метою – продемонструвати свою незгоду з політичним переслідуванням владою опозиціонера Юлії Тимошенко й набрати при цьому політичні бали. Газета нагадує, що рейтинг «Удару» Кличка досить високий і ця партія пройшла до місцевих органів влади у 15 областях із 25. Водночас, як зауважує Ендрю Крамер, Кличко не «заплямував» себе на виборних посадах в Україні, політичні погляди його цілком європейські та й мову українську він також шанує. До 35 відсотків українських виборців розгублені, бо не знають, за кого їм голосувати на виборах, і Віталій Кличко у цьому випадку не лише критикує владу, але й із розпорошеною опозицією України обережний. Він каже також, що «нинішня влада та опозиція, котрі періодично міняються місцями, варті одне одного».omg

19

Коментарі

116.08.11, 14:56

Не самий поганий варіант, мені навіть подобається. Принаймні цей буде красти меньше за всіх нинішних. Йому просто непотрібно - все є, і гроші, і головне - ім"я, яке коштує більше будь яких грошей.

    216.08.11, 14:59

    Юля вже відпрацьований матеріал? Чи викрили її подвійність?

      316.08.11, 15:03

      Він каже також, що «нинішня влада та опозиція, котрі періодично міняються місцями, варті одне одного». І щось в цьому таки є

        Гість: R0mmel

        416.08.11, 15:06Відповідь на 1 від Танк_

        Принаймні цей буде красти меньше за всіх нинішних. Йому просто непотрібно - все є, і гроші, і головне - ім"я, яке коштує більше будь яких грошей.в Ахметова і Януковича грошей було більш, ніж достатньо. Коли в людини є бізнес, його потрібно захищати і розвивати. А тут вже мало грошей не буває. А бізнес там є навіть в найменшого "кнопкодава"

          516.08.11, 15:07

          Це у Блог тре було запустити. Багато нового про Віталіка дізналися б від ББ

            анонім

            616.08.11, 15:18

            Шанси і не більше. Лідер повинен бути з головою Цезаря, а не лише руками гладіатора.

              716.08.11, 15:21Відповідь на 6 від анонім

              Шанси і не більше. Лідер повинен бути з головою Цезаря, а не лише руками гладіатора. У тебе сумніви, щодо його (під ним) голів???

                816.08.11, 15:29Відповідь на 4 від Гість: R0mmel

                Принаймні цей буде красти меньше за всіх нинішних. Йому просто непотрібно - все є, і гроші, і головне - ім"я, яке коштує більше будь яких грошей.в Ахметова і Януковича грошей було більш, ніж достатньо. Коли в людини є бізнес, його потрібно захищати і розвивати. А тут вже мало грошей не буває. А бізнес там є навіть в найменшого "кнопкодава"Бізнес бізнесом, а ось головного в них не було - ІМЕНІ! Хіба що Хам, але ти розумієш, про що я.

                  Гість: R0mmel

                  916.08.11, 15:31Відповідь на 8 від Танк_

                  Бізнес бізнесом, а ось головного в них не було - ІМЕНІ! Хіба що Хам, але ти розумієш, про що я. ну, хіба на це сподіватися

                    1016.08.11, 15:34Відповідь на 9 від Гість: R0mmel

                    А що робити? Чекати, поки на голову манна небесна впаде? Можна й не дочекатися!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна