хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Борців за українську незалежність під суд???

Екс-президента Віктора Ющенка залучено в якості третьої особи на стороні відповідача у справі скасування указу, яким воїнів ОУН-УПА було визнано учасниками боротьби за незалежність України.

Відповідне

рішення ухвалив Окружний адмінсуд Києва, повідомляє прес-служба "Нашої України" з посиланням на представника Ющенка у суді В’ячеслава Мартинюка.

"У даній справі позивач Наталія Вітренко намагається обґрунтувати нібито незаконність прийняття Ющенком указу про вшанування борців за незалежність України. Однак ми сподіваємося на законне обґрунтоване рішення і на те, що суд підтвердить абсолютну правомірність цього указу", - сказав Мартинюк.Як відомо, Ющенко видав указ про вшанування борців за незалежність України 28 січня 2010 року. Крім вояків ОУН і УПА, борцями за українську незалежність було також визнано членів формувань Української Центральної Ради, Української Народної Республіки, Західноукраїнської Народної Республіки, Української держави Гетьманату, Української військової організації тощо.

А Ви як вважаєте???


94%, 31 голос

6%, 2 голоси

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
25

Коментарі

анонім

15.07.11, 17:30

Минеться Бидло-Влада , все повернеться.

    25.07.11, 17:32

    Вітренко знову погавкати вирішила? У буду її і на прив*язь.

      35.07.11, 17:34

      Коли вже вітренчиху чорти заберуть!?!?!? Тут і без її мерзенної харі ворогів з окупантами вистачає. Піариться паскудниця на українській пам"яті за кремлядські гроші!

        45.07.11, 18:11

        Давно не чули про цю чудасію Є вже кандидатка,щоб її замінити.

          55.07.11, 18:24Відповідь на 4 від дТОЛЯізХорола

          Давно не чули про цю чудасію Є вже кандидатка,щоб її замінити.Набагато ХАРИЗМАТИЧНІША!!! Так що хай Наташка не париться, на зміну їй прийшла БАГІНЯ!!!

            65.07.11, 18:38Відповідь на 5 від Julia Taneta

            Давно не чули про цю чудасію Є вже кандидатка,щоб її замінити.Набагато ХАРИЗМАТИЧНІША!!! Так що хай Наташка не париться, на зміну їй прийшла БАГІНЯ!!!Набагато язикатіша та набагато лапшорозвішувачонавуха!!!

              Гість: lkjmn

              75.07.11, 18:39

              Вітренко?
              Невже з могили вилізла? А я казав - треба кіл осиковий забити!

                85.07.11, 18:42Відповідь на 7 від Гість: lkjmn

                Вітренко?
                Невже з могили вилізла? А я казав - треба кіл осиковий забити!
                Та треба ж було!!! І свяченою водичкою земельку окропити!!!

                  Гість: lkjmn

                  95.07.11, 18:44Відповідь на 8 від Julia Taneta

                  Вітренко?
                  Невже з могили вилізла? А я казав - треба кіл осиковий забити!
                  Та треба ж було!!! І свяченою водичкою земельку окропити!!!
                  Ні, вода не допоможе. От срібна куля Одна в серце, і контрольний...

                    105.07.11, 18:59Відповідь на 9 від Гість: lkjmn

                    Вітренко?
                    Невже з могили вилізла? А я казав - треба кіл осиковий забити!
                    Та треба ж було!!! І свяченою водичкою земельку окропити!!!
                    Ні, вода не допоможе. От срібна куля Одна в серце, і контрольний...
                    Тут уже обного блогера розшукують за Богословську. Тепер ще нас почнуть, за Вітренко!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна