хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Відповідальність за геноцид населення Литви

ЛИТВА. Скасований термін давності по цивільних позовах за злочини росіян і їх посіпак під час окупації
Литовський парламент доповнив закон «Про відповідальність за геноцид населення Литви», зваживши на рішення конституційного суду. Його сутність — відшкодування винними особами шкоди, завданої під час російської окупації фізичним особам, повинне регламентуватися законом.

У цивільному кодексі буде передбачено, що жертви режиму зможуть вимагати відшкодування збитку, при цьому термін давності не діє.


У проектах поправок встановлюється, що потерпілі від злочинів окупаційного режиму Росії — міжнародних злочинів, по відношенню до яких не застосовується термін давності згідно частини 8 статті 95 кримінального кодексу, мають право вимагати відшкодування матеріального і морального збитку, завданого злочинами винних осіб.

До таких вимог не застосовується позовна давність, до них застосовуються встановлені цивільним кодексом правила відшкодування немайнового збитку.


22

Коментарі

Гість: Вуйко Любко

111.06.11, 00:46

Цікаво, як вони це будуть реалізувати? Переважна більшість московських шавок, котрі творили найбільші паскудства уже виздихали природнім шляхом.... Їхнім нащадкам висувати якісь звинувачення не коректно....
Даний закон може мати більш цивілізаційне значення, ніж реальні наслідки.

    211.06.11, 01:15

    Браво, Литва! Чи ми до такого колись дійдем?

      311.06.11, 01:18Відповідь на 2 від Танк_

      Браво, Литва! Чи ми до такого колись дійдем?Без сумніву! От тільки люстрацію проведемо!

        411.06.11, 01:20Відповідь на 3 від Julia Taneta

        Люстрацію... Це було б взагалі супер, але я дуже сумніваюсь...

          511.06.11, 01:39Відповідь на 4 від Танк_

          Люстрацію... Це було б взагалі супер, але я дуже сумніваюсь...А я не сумніваюсь! Ще рік такого управління і в Україні стане 80% націоналістів. ...

            Гість: Вуйко Любко

            611.06.11, 02:03Відповідь на 5 від Julia Taneta

            80% від теперішньої кількості? Решта напевно до того часу вимре, або емігрує...
            Думаю, з таким покращенням життя, скоро в Україні можна буде створювати партію дістрофіків ....

              711.06.11, 03:00Відповідь на 1 від Гість: Вуйко Любко

              Цікаво, як вони це будуть реалізувати? Переважна більшість московських шавок, котрі творили найбільші паскудства уже виздихали природнім шляхом.... Їхнім нащадкам висувати якісь звинувачення не коректно....
              Даний закон може мати більш цивілізаційне значення, ніж реальні наслідки.
              Навіть якщо знайдуть одненького ще живого - виховний ефект таки буде.
              І + цивілізаційне значення

                Гість: Вуйко Любко

                811.06.11, 03:05Відповідь на 7 від Perovdupu

                Тепер піціноїди ще більше вереску піднімуть....
                Але ж литовці на "особливу думку" російських нацистів...

                  911.06.11, 03:12Відповідь на 8 від Гість: Вуйко Любко

                  Хай верещать! Це зайвий раз приверне увагу Європи до цієї проблематики.

                    1011.06.11, 07:58

                    Злочини мордовської наволочі не повинні мати терміну давності...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна