хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Наша Земля – наші порядки

У Чернігові невідомі облили фарбою двері Почесного консульства Росії Чернігів. 12 травня. УНІАН. У Чернігові вночі невідомі патріоти облили чорною фарбою двері Почесного консульства Російської Федерації. Про це УНІАН повідомили у Відділі зв`язків з громадськістю міської ради з посиланням на працівників консульства.

”На фасаді приміщення, у якому розташовано Почесне консульство, балончиком патріоти написали

”Наша Земля – наші порядки”, - про це йдеться у повідомленні, надісланому працівниками консульства до міської ради з проханням прийняти до відома інформацію.

Факт пошкодження підтвердили й у Відділі громадських зв`язків Управлінні МВС України у Чернігівській області. ”На місці працює слідчо-оперативна група міліції. Про якісь висновки і результати говорити зарано”, - сказав працівник відділу. УНІАН
27

Коментарі

113.05.11, 13:18

    213.05.11, 13:20

    діти

      313.05.11, 13:23Відповідь на 2 від Люстерко

      Так, наші діти! Хто ж іще в наші, не вельми веселі часи, принесе нам "ковток" позитиву!?

        413.05.11, 13:24

        Куріли - ісконна рюская зємля

          513.05.11, 13:27Відповідь на 3 від Perovdupu

          Так, наші діти! Хто ж іще в наші, не вельми веселі часи, принесе нам "ковток" позитиву!? не знаю, я до таких акцій відношусь досить стримано - "не дратуй звіра", поки не перевірена твоя "зброя"

            613.05.11, 13:32Відповідь на 5 від Люстерко

            А цьому звірові "пофіґ"! Дратуй-недратуй. Він однаково нападає та сам провокує постійно-регулярно. Тому, вважаю, що саме в нашому випадку, треба якомога масовіше та актившіше "дратувати".

              713.05.11, 13:33Відповідь на 5 від Люстерко

              ...і "зброя" походу перевіриться

                813.05.11, 13:36Відповідь на 6 від Perovdupu

                А цьому звірові "пофіґ"! Дратуй-недратуй. Він однаково нападає та сам провокує постійно-регулярно. Тому, вважаю, що саме в нашому випадку, треба якомога масовіше та актившіше "дратувати".не знаю.....сумніваюсь, хлопців буде шкода, якщо піймають,

                  913.05.11, 15:28

                  ХАЙ РОСТЕ спротив маскалям http://blog.i.ua/user/2689697/706048/?p=1#comments ПУТІНА +ПЯНУКОВІЧА Перемога буде за БОГОМ+УПА ЩАСЛИВО СЛАВА нескореній Украіні

                    1013.05.11, 15:34Відповідь на 9 від SOKILDNISTER

                    ХАЙ РОСТЕ спротив маскалям http://blog.i.ua/user/2689697/706048/?p=1#comments ПУТІНА +ПЯНУКОВІЧАПеремога буде за БОГОМ+УПАЩАСЛИВОСЛАВА нескореній Украіні

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна