хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

233 ідіоти

Апологети злочинної держави

233 персонажі, чия діяльність небезпечна для власної країни та людства в цілому, але які продовжують офіційно рахуватися по відомству законотворчості та вищої представницької влади...

Сміятися чи плакати --- вирішуйте самі після прочитання цієї статті.

28

Коментарі

122.04.11, 13:38

"Відтак, якщо справді керуватися принципами Нюрнберзького трибуналу, час готувати міжнародний судовий процес, присвячений злочинам російських комуністів та їхніх посіпак в Україні."- я би ставив це питання ширше - злочіни комунізму проти людства. Я вже писав, такий процес мав би відбуватись у Москві або іншому місті РФ. Але оскільки це, в очевидь, неможливо, треба зосередитись на злочинах комуністичних злочинців проти України. А в майбутьньому, коли, я впевнений, трибунал "людство проти комунізму" відбудеться, матеріали нашого процесу стануть складовою частиною процесу загального. Нажаль, дуже немаленькою частиною...
Накшталт шдіотів - так, а що поробиш? Як не дивись, це МИ їх обрали і відповідальність, тією чи іншою мірою, НА КОЖНОМУ З НАС.

    222.04.11, 13:40

    Анекдот прийшов по темі. Запис в історії хвороби: "Психічних захворювань немає. Просто ідіот".

      322.04.11, 13:58

      Дурдом!

        анонім

        422.04.11, 14:19

        ... видайте будь ласка 233 патрони ... ...

          522.04.11, 15:04Відповідь на 4 від анонім

          ...і ще 233 у вигляді бонусу для впевненості.

            622.04.11, 15:06Відповідь на 1 від Танк_

            Треба спокутувать вину

              722.04.11, 18:09


              cміятися все ж краще...

                822.04.11, 18:47

                С больной головы валят на здоровую. Аморальным должны считаться не попытки обелить нацистов (на самом деле никто их и не обеляет) , а попытки закамуфлировать фактическое многолетнее сотрудничество СССР с гитлеровской Германией. Американцы и англичане в угоду политическим тактическим выгодам упустили возможность провести суд мирового сообщества над самым омерзительным режимом, существовавшим в мировой истории, уничтожившим больше, чем фашистская Германия и все предыдущие тоталитарные режимы вместе взятые.

                  анонім

                  922.04.11, 19:12

                  Агонія напіврозкладених мізків...підтримується свіжогниючими екскрементами з хазарії...
                  Вони то здохнуть. як здох совок...і вже досить скоро. Але ж МИ живемо зараз, а не в світлому майбутньому.... Нах* воно нам треба, та і всім нормальним людям ?...

                    1022.04.11, 21:46

                    Чому мовчать ті,хто додали частку своїх ідіотів щоб їх стало 233?? Хто відповідатиме за кожну свою людину приведену у владу??? Чи це все наклепи та брехня???
                    Хто відповідатиме за цей червоний шабаш???!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна