хочу сюда!

маргарита

40 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

ВАРТА

предыдущая
следующая

Хто зробив з Донбасу жебрака ?

27

Комментарии

Гость: ГарбуЗЕК

123.03.11, 21:06

сами жители донбасса и больше никто,

223.03.11, 21:17

Колись вже дивилась цей фільм. Жахливі кадри!
    І головне, після "СОВКА" влада у них ніколи не мінялась, а вони продовжують обирати тих самих...??? Мазохісти...?

324.03.11, 10:11Ответ на 2 от Julia Taneta

І головне, після "СОВКА" влада у них ніколи не мінялась, а вони продовжують обирати тих самих...??? Мазохісти...?
      Донбасс с открытием угольных пластов стал практически МЕСТОМ КАТОРЖАНСКОЙ ССЫЛКИ...
      Отсюда и такой менталитет...

424.03.11, 10:26Ответ на 3 от Богдан Ляшко

52.02.13, 21:51Ответ на 2 от Julia Taneta

дійсно що мазохісти,по іншому не скажеш.

68.01.14, 18:09Ответ на 2 от Julia Taneta

730.01.14, 20:44

Малохольні,одумайтесь накінець! Зречіться регіоналів! Ідіть в Європу! Тільки так у вас з'явиться шанс на виживання!

831.01.14, 11:26

Мій батько закінчив гірничний техникум,практику проходив у Горлівці,уявить хлопец з села,і бачить такий тяжкий труд,та і оточення яке було.Після армії повернувся до копальні.Пропрацював усе життя до виходу на пенсію.І от коли він приїздив у відпустку до свого села то стояла черга до нього щоб позичил гроші.Бо у селі у кріпаков не було грошей. Перший раз він позичил усі гроші що у нього були.І добре каже що залишив на дорогу.Наступного разу теж та історія,а ті хто позичав не усі повернули. Потім через деякий час він запропонував влаштуватися на копальню.але той відповів- ТА ЩО Я ДУРНИЙ. Виходе що батько був дурний. Це таке відношення людей до праці та укладу життя.Більшість хоче на шару.Він хворий а він працював у шахті хто його дозволив йому ЛІКАРІ.Зараз отримують велику пенсію.

98.02.14, 20:25

сами и сделали.

Гость: Ольга48

1011.02.14, 14:18

А їх все бандерівцями лякають. На Донбас ідуть мільярди дотацій. Куди ж воеи щезають? Зате кричать, що годують західні області. Мені жаль шахтарів, це самий важкий і каторжний труд. Фільм страшний.

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая