хочу сюда!

Татьяна

32 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

Комментарии

129.08.19, 07:52

Егеж в Зе_К сезон2 пошановувачив
спаплюженого гімну України 73%, багато з яких
абсолютно не розуміє що коїться.
Зелена жаба не стане білою, як би не драперували Майдан та не вколочувало the кремлядство у наши голови.
Слава Україні!

229.08.19, 16:36

Зебіли ж хотіли "до основанья мі разрушім, а потом..." ну ось і маєте

329.08.19, 17:52Ответ на 1 от ajnbybz

Егеж в Зе_К сезон2 пошановувачив
      спаплюженого гімну України 73%, багато з яких
      абсолютно не розуміє що коїться.
      Зелена жаба не стане білою, як би не драперували Майдан та не вколочувало the кремлядство у наши голови.
      Слава Україні!
      ківа не в зе....але його слова добра нагода подумати нам над вибором.

429.08.19, 17:53Ответ на 2 от Дождь!

ком 3

529.08.19, 18:00Ответ на 4 от Shnec

ком 3На що це впливає?

629.08.19, 18:16Ответ на 5 от Дождь!

ком 3На що це впливає?на те, що треба дивитися на справи,а не на наміри і пі*дьож. я 5 років чув наміри... і закрився, тепер рік попрацюю на державу в держ установі....пробую зламати там систему що викарбувалася роками, не зможу, то буду знов відкриватися. але я завжди кажу що думаю.... папередники всі були не для народу. жахливіше тих,що були предостанніми - стали останні... майбутні стали теперешніми.

729.08.19, 19:03Ответ на 6 от Shnec

ком 3На що це впливає?на те, що треба дивитися на справи,а не на наміри і пі*дьож. я 5 років чув наміри... і закрився, тепер рік попрацюю на державу в держ установі....пробую зламати там систему що викарбувалася роками, не зможу, то буду знов відкриватися. але я завжди кажу що думаю.... папередники всі були не для народу. жахливіше тих,що були предостанніми - стали останні... майбутні стали теперешніми.Ти хочеш сказати, що пиздів раніше?

829.08.19, 20:54Ответ на 7 от Дождь!

ком 3На що це впливає?на те, що треба дивитися на справи,а не на наміри і пі*дьож. я 5 років чув наміри... і закрився, тепер рік попрацюю на державу в держ установі....пробую зламати там систему що викарбувалася роками, не зможу, то буду знов відкриватися. але я завжди кажу що думаю.... папередники всі були не для народу. жахливіше тих,що були предостанніми - стали останні... майбутні стали теперешніми.Ти хочеш сказати, що пиздів раніше?я завжди кажу що думаю і мені до дупи політика, коли та займається пиздабольством а не справами

929.08.19, 20:55Ответ на 8 от Shnec

пробач, коми не пробилися

1029.08.19, 21:31

я не понимаю, что тут серьёзно можно обсуждать? Можешь это называть оговорки по Фрейду, вон их сколько у порошенка: и циничные бандеры и украинская окупация. А можешь ляпы больных. У кличка это болезнь профессиональная а у других от прыжков на майдане. Ведь сами привели их к власти своими же прыжками Так что ожидать на какое-то здравомыслие не стоит. Кураторам нашей власти выгодны идиоты со справками. Если бы с вершин нашей власти Алоизовича не возносили как светоч демократии ( послушай парубия, к стати тоже со справкой) то петю на вову б не сменили, а так мировое еврейство всполошилось. А мы всё ждём- вот вот полегчает.

Страницы:
                      1
                      2
                      3
                      предыдущая
                      следующая