хочу сюда!

Оля

42 года, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

Отдай мой мусор(с)

https://www.youtube.com/watch?v=SxeDh-qGYyc
Віртуальні друзі, для кого політика значить більше чим людські відносини - засилайте мене в бан. Хоч час економити буду, щоб випадково не образити, своїми поглядами на життя.
Всім позитива 
5

Комментарии

110.07.19, 17:25

а почему этой заметки нет в общей ленте?

210.07.19, 18:33Ответ на 1 от prosto tak

колись, я трохи правди сказав адмінам... і вони на мані поставили червону смугу... не можу пройти осторонь, коли бачу,що порушуються домовленості і закони.... а це в нашій країні прийнято, для своїх правила інші

310.07.19, 23:04

Гарна ініціатива!!!

410.07.19, 23:54

511.07.19, 04:57Ответ на 3 от Богдан Ляшко

Гарна ініціатива!!!сміття є сміття, без нього ніяк...і коли робиш визначення, викидати його легше

611.07.19, 04:58Ответ на 4 от andrej1

так... рахую, що відмова від сміття - зробить життя краще, у всіх її проявах

711.07.19, 07:41

Ми багато років назад приєднались до світової ініциативи let's do it і робимо наш ліс краще. Прибирали сміття, встановили багато сміттнєзбірників. То є волонтерство. Наразі люди сміття майже не залишають.
              А ото, на відео, зробив агітку і ручок своїх не забруднив. Дівчатка викручуються, ніби роблять щось погане, замість сказати правду. Розумію обурення відпочиваючих, хоча не поділяю спосіб його вираження. Отаки ми і є, всі, нещирі.
              Та головне, ЛІС ПРИБРАНО.
              Рада не для кУльок.

811.07.19, 20:24Ответ на 7 от ajnbybz

поясніть обурення, цікаво почути іншу версію... але нове, завжди краще нового... це моя думка..зараз міркую, чим зайнятися по життю...