хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Три роки ... і нічого, крім обіцянок.

Сьогодні вже три роки, як пан Порошенко офіційно всівся в крісло президента Україні. 
Три роки, це досить тривалий часовий термін, за якій вже можна та і треба було би хоч щось втілити в державі, якою ти керуєш.
На питання "що зробив Порошенко за три роки ?" можна дати свою відповідь в коментарі.
Висловлю лише особисту думку, яку підтримують люди, з якими щоденно спілкуюсь - За три року президентства ПОПи та його політичного угрупування в нашому суспільстві жодного позитиву. Звісно я можу помилятись ...
Можливо ви вгледіли якійсь позитив в обіцянках та діях пана Порошенко ?
Ну вже всі, сподіваюсь, зрозуміли, що владу в Україні треба терміново міняти. Але як це зробити ?
У нас є лише два шляхи - законний та незаконний.
Законний шлях - то вибори : наступні строкові або дострокові.
Є ще шлях "треба терпіти, бо то така доля ...", але то точно не мій шлях.
Незаконний шлях - то примусово-силове відсторонення від влади тих, хто нас гнобить та винищує своїми обіцянками і реформами.
Який шлях нам вибрати ?
Звісно, що нас всіх активно представники влади Порошенко закликають до дотримання "законності" в своїх діях, переконують, що їх "закон" то святе ...
Але у мене теж питання до Вас - що робити, коли до законності в діях тебе закликають бандити, які першими ту законність і закон порушують ? 
#порошенко #влада #геноцид #Україна
0

Коментарі

111.06.17, 23:57

Как это ничего хорошего, а удвоил свое состояние..