хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Найкращий виступ на Євробаченні-2017 не показали українцям.

Коли мої дівчата повернулись з Гранд-фіналу,я в них запитав про їх враження.Дружина із дочкою одностайно відповіли,що найкращим був виступ Онуки.Я був здивований,бо дивився  трансляцию Євробачення на «UA:Перший» від початку до самого кінця і нічого подібного не бачив.Покопавшись в інеті і подивившись цей виступ,моє здивування ще збільшилось.Прочитайте нижче замітку на цю тему,подивіться виступ Онуки (посилання в кінці замітки) та дайте відповідь на запитання,:-чому нам не показали цей чудовий виступ?

Британские СМИ дали высшую оценку выступлению Onuka

Одно из самых влиятельных музыкальных изданий NME не осталось в стороне, и тоже определило своего фаворита. Правда, им стал не Сальвадор Собрал, а украинская электро- фолк группа Onuka.1494870851-7305«После «задницы» и до того, как объявили победителя, на сцене выступала украинская фолк-группа Onuka. Она затмила всех участников миксом традиционного фолка, горнов и техно-битов. 12 очков от нас», — говорится в обзоре.

Выступление Наты Жижченко и оркестра НАОНИ стало одним из самых запоминающихся, правда его зачем-то вырезали из трансляции «UA:Першого». К счастью, это не помешало Onuka на следующий же день попасть в чарты iTunes нескольких европейских стран: Великобритания — 26 место, Швейцария — 28 место, Франция — 19 место и Германия — 11 место.
https://www.youtube.com/watch?v=p6J4tyAB_5o


(С)

13%, 2 голоси

44%, 7 голосів

13%, 2 голоси

25%, 4 голоси

6%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
14

Коментарі

117.05.17, 09:05

не скажу, що супер, але по моєму виступ був норм...

    217.05.17, 11:55

    Прекрасний виступ українського гурту! Ось хто мав би бути переможцем!

      317.05.17, 19:59


      шедеврально!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      "Онука " давно уже гастролирует по Европе. Но! Это был её звездный час. Об этой группе узнал весь МИР

        417.05.17, 21:39Відповідь на 3 від Симбіоз


        шедеврально!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        "Онука " давно уже гастролирует по Европе. Но! Это был её звездный час. Об этой группе узнал весь МИР
        Згоден,але чому нам цей виступ не показали?

          517.05.17, 21:41Відповідь на 2 від ЧарКес

          Прекрасний виступ українського гурту! Ось хто мав би бути переможцем![/
          Ось і мені сподобалось,тільки наші довбні чомусь його вирізали.

            617.05.17, 21:43Відповідь на 1 від VaRvaR

            не скажу, що супер, але по моєму виступ був норм...У всякому випадку виступ був кращий ніж у переможця.

              717.05.17, 23:03

              Всі голосувалки - дурня! (Хоч я й проголосувала за найближчу від правди). Звісно, що ВСІ українські ТБ-канали куплені рашистською жидвою! Ви тільки погляньте, які логотипи були запропоновані українськими майстрами: http://blog.i.ua/user/2675316/2015959/ , які виконавці? А обрали що? Сцену у вигляді рашинського кокошника і логотип у вигляді браслета фірми Pondora! Ганьба! І ганьба тєрпілам, які знову терплять тих, хто украв в українців перемогу в Революції гідності!

                818.05.17, 01:29Відповідь на 4 від Davigadoff


                шедеврально!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                "Онука " давно уже гастролирует по Европе. Но! Это был её звездный час. Об этой группе узнал весь МИР
                Згоден,але чому нам цей виступ не показали?

                Вам же объяснили, что реклама ... а она, как известно,двигатель прогресса и зарабатывания

                  918.05.17, 09:08

                  Хорошая и перспективная группа

                    1018.05.17, 11:00Відповідь на 6 від Davigadoff

                    Можливо... Я не бачив переможця... В цьому році не спостерігав за Євробаченням...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна