хочу сюда!
 

Валерия

30 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 33-45 лет

Директор «Укрпошти» заборонив розповсюджувати газету на Волині

Волинська дирекція «Укрпошти» відмовилася розповсюджувати партійну газету ВО «Свобода», в якій опубліковано критичну статтю про високу зарплату директора підприємства Ігоря Смілянського та низькі зарплати листонош і більшості українців. Про це повідомив виконуючий обов’язки голови Луцької районної «Свободи» Сергій Кудрявцев, передає прес-служба політсили.

У газеті, яка вийшла нещодавно, опубліковано статтю «Золотий» начальник «Укрпошти». В ній йдеться про нового керівника підприємства Ігоря Смілянського, якому призначили зарплату в розмірі 333 тисяч гривень на місяць. Наголошується, що його зарплата перевищуватиме навіть зарплату президента США.Згідно з укладеним договором, волинська «Укрпошта» мала розповсюдити в Луцькому районі. Однак, коли газету прочитали в «Укрпошті», дирекція категорично відмовилася це робити.

Також представниця «Укрпошти» попередила, що тепер вони перевірятимуть кожну газету на наявність критичних матеріалів. Хоча, декілька десятків газет таки було рознесено листоношами через «недогляд» дирекції. Варто зазначити, що ВО "Свобода" завчасно оплатила послугу з розповсюдження газети.

"Цей інцидент говорить тільки про одне: нічого в роботі "Укрпошти" не змінилося. Ну хіба що крім зарплати її керівництва. Цікаво, скільки листоноші потрібно працювати, щоб заробити собі одномісячну зарплату свого директора? Шкода, що замість якісного сервісу керівництво "Укрпошти" діє старими совковими методами. Хіба це реформи?" - наголосив керіівник Луцької районної організації ВО «Свободи», заяву якого розповсюдила прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода".

Джерело: Інформаційний Акцент
5

Комментарии

128.08.16, 07:20

За які заслуги!?

  228.08.16, 08:47Ответ на 1 от Lzarichna

  За які заслуги!?За те, що "Золотий Начальны-ик" = ЖИД, призначений ЖИДАМИ!

   328.08.16, 08:48Ответ на 1 от Lzarichna

   "Свободі" залишається лише ОДИН шлях - мобілізувати СВОЇХ для вчасної доставки газети!

    428.08.16, 11:20Ответ на 2 от Богдан Ляшко

    За які заслуги!?За те, що "Золотий Начальны-ик" = ЖИД, призначений ЖИДАМИ! Прочитавши написане Вами, ще раз переконалася в правильності приказки:"Коли народився перший українець, євреї заплакали" Це показує те, що свою націю Ви, перш за все, зневажаєте.

     528.08.16, 11:25Ответ на 3 от Богдан Ляшко

     "Свободі" залишається лише ОДИН шлях - мобілізувати СВОЇХ для вчасної доставки газети! Чи й не чи ! Піднялися вдосвіта і рознесли газети. Потім із почуттям виконаного обов"язку пішли на основну роботу з ясними і повними позитивної думки очима.

      628.08.16, 14:01Ответ на 2 от Богдан Ляшко

      На жаль, вся корупція в Україні тримається саме на жидах.

       728.08.16, 14:02Ответ на 3 от Богдан Ляшко

       СВОБОДА оплатила розповсюдження газети за передплатою. Інакше Укрпошта не розносить. Як бути тепер з тими грошима?

        828.08.16, 14:03Ответ на 5 от Lzarichna

        А як бути з грошима які вже заплачені Укрпошті?

         928.08.16, 15:54Ответ на 8 от Робер

         А як бути з грошима які вже заплачені Укрпошті? Забрати. В мене були випадки, коли листоноші губили мої передплачені журнали. Гроші повертали.

          1028.08.16, 15:55Ответ на 6 от Робер

          На жаль, вся корупція в Україні тримається саме на жидах. Я щось незрозуміло написала під №4?

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая